Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reménykedhetek hogy egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedhetek hogy egyszer összejövünk? 17f

Figyelt kérdés
A lány aki tetszik (16 éves) szerelmes a volt barátjába. 4 hónapig voltak együtt, távolság miatt szakítottak, nem szért mert összevesztek. Első nagy szerelme, és erősen érez iránta. Megtudtam hogy szakítottak és bepróbálkoztam. Így én mindent megtettem a lányért, harcoltam érte meg minden, de nem érez irántam semmit, mert a régi iránt érez. Elmondta hogy a csillagokat is leszedhetem neki az égről akkor is csak "őt" fogja szeretni. Én erősen küzdök érte az az exe meg jóformán semmit nem csinál és akkor is őt akarja. Elmondta, hogy biztos hogy nagyon tetszenék neki, ha előbb ismert volna meg mint az exét. Nekem a lány nagyon bejön és szerintem ő az igazi nekem. Feladtam a harcot. Reménykedhetek hogy egyszer majd valamikor összejövünk?
2019. febr. 17. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért szakitottak?Biztos a srác megunta őt,de a csaj még szereti.De ha a srác már tényleg nemakar tőle semmit,akkor bizony a csaj elöbb utóbb megfogja unni.Csak idő kérdése.
2019. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen. Szerintem a srác kevésbé szereti a lányt. De nem tudom az okát a szakításnak
2019. febr. 17. 14:16
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd és utánna lehet ő fog keresni téged szoval többet ne beszelj vele meg a többi mert ahogy én látom minnél jobban nyomulsz annál inkabb magad alatt vágod a fát.
2019. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Annyit tudok hogy először a lány ajánlotta fel hogy szakítsanak,aztán mégse. Aztán a fiú is felajánlotta és végül közös beleegyezés után szakítottak.Mert úgy jobb mindenkinek. A fiú vagy megunta a lányt, vagy talált másik lányt aki közel lakik.
2019. febr. 17. 15:10
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan fentebb ajánlották: most ne zaklassad a lányt, de azt tanácsolom, hogy legyél sokat a látóterében. Ha összetalálkoztok, akkor - természetesen - köszöntsed őt. Ne nézd őt sokáig, ha ő is látná. Ha mondani valód van neki - közöljed, de ne célozgass a kapcsolatfelvételre. Ezt halasszad későbbre, illetve akkorra, amikor felcsillan egy reménysugár, hogy ő is szívesen beszélne veled. Ezt ki kell érezned.

F.

2019. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Beszélne ő így is velem, de mint barát. Nekem az nem esik jól. De oké úgy teszem
2019. febr. 17. 17:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs sok esélye hogy összetalálkozzunk, mivel 60 kmvan köztünk
2019. febr. 17. 17:24
 8/15 anonim ***** válasza:
A körülményeitekhez viszonyítva, én a földrajzi távolságot figyelembe véve ezt én nagynak találom ahhoz, hogy a kapcsolatotok sokáig tartson.
2019. febr. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Dehogy. Simán elmehetnék minden nap hozzá vagy legalább minden másnap
2019. febr. 18. 00:17
 10/15 A kérdező kommentje:
Még kéthetente ő is jön ide a városomba. Mivel az anyja itt él
2019. febr. 18. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!