Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú az osztályomban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomban, aki szerelmes belém, nekem meg bejön, szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy kb. már három éve szerelmes belém, úgy néz rám mindig, hogy szinte elolvad, mindig ott van ahol én, megérint minden oknál fogva, lesi fotókat csinál rólam,bámúl, biztos, hogy szerelmes, mivel érzem, és a környezetemből is mondták jó páran, hogy az bizony szerelmes belém...

A probléma ott kezdődik, hogy mind ketten fiúk vagyunk, és állandóan beszól,undok és flegma velem,(nálam egy kicsit feltünőbb, hogy meleg vagyok, de nem szembetűnő, nem hangoztatom, semmi de ő mindig az arcomba vágja) homofób, gondolom leplezni akarja érzéseit, sőt! Az utóbbi időben eléggé kezdett megtetszeni nekem is sajnos és nem tudom mit csináljak. Eddig konkrétan rá se néztem, sőt amikor hozzám szólt, mindig nagyon ellenséges voltam vele....így nem vagyunk valami jóban... Nem merek odaálni elé és megmondani a dolgokat. Szerintetek hogy jelezzem neki, hogy megpróbálnám jobban megismerni?



2019. febr. 17. 14:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Tudjátok ilyen ovodás effektussal próbálkozott, hogy ha tetszik valaki akkor meghúzom a haját, csak az évek alatt sikerűlt teljesen elszigetelni magam tőle, ezt kellene újra feléleszteni, hogy megint jobban érdekeljem :))
2019. febr. 17. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem mára elég is volt az internetből úgy érzem.
2019. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Hallod, elmehetnél írónak. Ez a fordulat olyan mesterien váratlan volt, hogy majdnem beszartam. :D Amúgy nem lennék benne biztos, hogy bejössz neki. Nekem is van egy haverom akit szekálok néha, mégsem vagyok búza. Keress inkább egy csajt!
2019. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet, azt kellene tenned, hogy mikor beszól, akkor tényleg úgy kellene reagálnod rá, mint egy melegnek. Enni a szavait, esetleg visszaszólni, vagy neked is beszólongatni, olyan félreérthető dolgokat.

Követni, mint egy kiskutya. Rászállni, éreztetni vele, hogy akarsz tőle valamit.

Ha megretten, elhajt, akkor semmi esélyed, de, ha megretten, zavarba jön, akkor van esélyed!

2019. febr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 igazad van. Mi is ugratjuk egymást folyton a haverokkal sokszor mások számára nagyon félreérthető módon. Rengetegszer tényleg b**is poénokkal mondjuk nagy tömegben is. De ettől mind a lányokat szeretjük. Pontosan így mi is tényleg eléggé flegma, nagyképű módon de persze poén és csak aki nem ismer azoknak tűnik flegmának a stílus :D
2019. febr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!