Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért követ a párom több 100...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért követ a párom több 100 nőt a neten? Milyen veszély ez egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Megőrjít a párom, 5 hónapja vagyunk együt,kisé csendes pasi,de attol nagyon jó minden.de folyton új csajokat jelöl be instagramon, fb n.gyönyörűeket ráadásul,meg is kaphatná őket nem tudom miért van velem ha igy keresgél.nem akarom lerohanni ezzel, de nem tudom igy mennyire komoly.már magamba is hibát keresek túlzott féltékenység ez de akkor is lelombozó amit látok. Pasik ti álmodoztok ilyenkor azokról a nőkről ?tereli a figyelmet a párotokról?esetleg -beszélgettek velük? .

2019. febr. 17. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gyűjti a skalpokat. és a tapasztalatot. most rajtad gyakorol épp.
2019. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Háááát...!

Alighanem "csemegéz" köztük...

Szerintem nem vagy féltékeny, de alighanem azzá leszel, hacsak...

F.

2019. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Szerintem nem gondolja komolyan veled. Amint bejön egy jobb nőnél, le fog lépni.
2019. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már csak az a kérdés, hogy milyen pasit keresnek az ilyen gyönyörű nők?
2019. febr. 17. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Na, ennek a kapcsolatnak se lesz jó vége!:))


Már látom is a szakítást köztetek!


Ha ez segít, nem te leszel neki az utolsó, egy igazi szoknyapecér, kujon, nőfalóval van dolgod, csak ezt te még nem vetted észre, majd idővel ki mutatja a foga fehérjét és hát tudjuk a végét!


Őszinte részvétem a kapcsolatotoknak! :D

2019. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van veled, mert most éppen te vagy soron (meg még ki tudja közben hány másik, vagy éppen kivel építi ki a következő komolytalan kapcsolatát a hátad mögött). Aztán majd továbblép a következő csajra, amint az beadja a derekát. Vannak ilyenek, hogy neked ez így megfelel e, az már a te döntésed.
2019. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hát ha én ezt megtudtam volna, akkor egyből repülne tőlem messzire.

Nem tudom, h te miért vagy még mindig vele

2019. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Modelleket én is követek instán de ennyi. Nem tudom, a te párod kiket követ , valóban elérhető nőket vagy csak nézni valót.
2019. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szomszéd városokból való nőket
2019. febr. 17. 23:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem várnám meg hogy másik nőhöz vándoroljon tőlem, kiadnám az útját.
2019. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!