Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy nálatok alacsonyabb pasival? Mondjuk egy olyan sráccal, aki 2-3 centivel alacsonyabb mint te?

Figyelt kérdés
Itt most nem azokra a lányokra gondolok akik 150-160 centisek, hanem akik 175-180 között vannak.
2019. febr. 17. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Engem jobban érdekelne a 150-160 centis lányok véleménye!
2019. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Én személy szerint ha 3-4 cm eltérés van a magasság között simán.

Az egyik barátnőm viszont emiatt szakított a barátjával mert megpróbálta, de nem tudta elfogadni hogy kisebb a srác.(ott egy fejnyi különbség volt)


Egy barátom pedig nagyon jól megvan az egy fejjel nagyobb barátnőjével évek óta. Oké, sajnos sokszor végig néztem hogy megjegyzéseket tesznek rájuk, de még mindig együtt vannak mert nem érdekli őket mások véleménye.


Ez sajnos embertől függ.

2019. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, 2-3 centi az semmi. De ne legyen sokkal alacsonyabb.
2019. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Én 160 cm vagyok. Most dobott egy srác azért mert alacsony voltam hozzá ( 178 cm volt). Engem nem zavart volna, de mindegy. Szar érzés, ha emiatt dobnak, és én sem dobnék egy srácot azért mert pár centivel alacsonyabb (max 5). De az én magasságommal még nem is voltam ilyen helyzetben...
2019. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Habár én 160 centis lány vagyok, de engem nem zavarna. 2-3 centi tényleg semmi.
2019. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En 174 cm vagyok. Es engem sajnos zavar ha egy fiu alacsonyabb nalam. Valahogy nem erzem magam mellette eleg noiesnek. Es ha barmilyen esemeny van, ahol magassarkut kell viselnem, akkor megjobban kijonne a magassagkulonbseg. Persze embere valogatja. Valakinek nem szamit.
2019. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem
2019. febr. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én 177 vagyok és vagy egy srác aki nagyjából ugyanakkora mint én, de szerintem egy kicsit alacsonyabb. De annyira tetszik, hogy ha őt nem zavarja akkor simán összejönnék vele!!!:D
2019. febr. 18. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
De mennyi idős a srác? Mert még lehet, hogy nőhet. 😊
2019. febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!