Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök neki, vagy csak szivat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki, vagy csak szivat?

Figyelt kérdés
Bocsi, hosszú lesz: Szóval van egy srác, aki nekem elég régóta tetszik. Régebben is beszélgettünk (persze nem sokat való életben, inkább snapen, vagy messengeren), de az utóbbi időben sokkal többet keresett Ez alatt azt értem, hogy rám írt, snapen sok képet küldött magáról, többet érdeklődött, nem csak egy szia, mizuval kezdte a beszélgetést, nagyon figyelmes volt. Ja és MINDIG ő kezdeményezett, egyszer sem írtam rá (tudom, tudom, csak elég betoji vagyok.) A szilvesztert virtuálisan töltöttük együtt, órákig videochateltünk (ő a haverjával volt és én meg a legjobb barátnőmmel.) Eléggé elbíztam magam, azt hittem, hogy érez valamit. Sűrűn bókolt, mindazokra emlékezett, amiket régebben mondtam neki. De az első nagy pofon az volt, hogy a suliban alig szól hozzám (nem a legnyitottabb ember, de akkor is furcsálltam, hiszen mindent megbeszéltünk telefonon hajnalig tartó beszélgetések közepette, ezért arra számítottam, hogy akármi is folytatódhat a suliban.) A második baj pedig az, hogy elvileg egyszerre több lánnyal is beszélget, de nem tudom, hogy ennek mennyi igazságalapja van. A lényeg az, hogy ahogy telt az idő, egyre jobban elbíztam magam, és most nagyon rosszul esik az, hogy fenn áll a veszélye annak, hogy csak egy szórakoztató tényező vagyok neki, akin jót röhögnek a haverjaival. Szerintetek mi van most?
2019. febr. 17. 20:49
 1/5 kamugyrosz ***** válasza:

Kérdezd meg tőle

Engem is rohadtul idegesitene és így legalább kiderülne

2019. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De annyira nincs akaraterőm! Úgy félek ettől...
2019. febr. 17. 21:07
 3/5 anonim válasza:
Itt az a baj szerintem, hogy azt irtad hogy valo eletben nem beszeltetek meg sokat.. EZ A BAJ! Azert felsz mert csak a kepernyok mogul beszeltek. Hivd el valahova, talalkozzatok parszor, es mikor ugy erzed hogy jobban megnyiltal, akkor probalj raterni a dologra es beszelgessetek errol!
2019. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igyekszek valamit összehozni!
2019. febr. 17. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni. Hol hallottad, h mással is beszélget ? Mennyire hiteles forrás?
2019. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!