Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 17 éves srác vagyok és egy hatalmas kérdéssel fordulok hozzátok:

Szóval az a helyzet, van egy lány aki tetszik nekem...de ott van a bökkenő, hogy a legjobb barátomnak is tetszik...a lány mondhatni mindkettőnket kedvel...de a barátomat mondjuk hogy jobban. Én úgy konkrétan belé estem...a barátom mondhatni "össze jött vele"(nem jött össze vele, csak közelebb került hozzá). Az helyzet, hogy szeretem a lányt, de nem akarom, hogy vége legyen úgymond a barátságnak köztem és a legjobb barátom között. Egész nap a lányra gondolok, nem tudom tultenni magar rajta! Mit tegyek...mi jobb választás...esetleg van "középút". Kérem, aki tud segíteni kérem segítsen! Nem akarok rosszul dönteni.(A "fordulj a szüleidhez" válaszokat mellőzzük, csak mert hiába fordulok hozzájuk...ők az én javaimat fogják nézni, nem képzelik magukat a helyzetembe) Köszönöm!



2019. febr. 18. 01:34
 1/4 Tanácstalan Lány ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló csak én lány vagyok. Hat ez nehéz eset tudom jól de én annó úgy voltam vele hogy egy barátnőm javára lemondtam a dologról és megmaradtunk hárman így jóban ami nagyon jó ők összejöttek ami eléggé fájt de közben boldog voltam hogy jót tehettem értük szoval azért jó erzes is meg hat el kell döntened hogy a haverod a fontosabb vagy a lány. Nekem egyértelműen barátnőm fontosabb volt egy srácnál ugyhogy én így döntöttem ha ez még mindig nem segített rajtad akkor magánban írhatsz és megvitatjuk :) 17L
2019. febr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, ez az időszak hamar elmúlik
2019. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudok olyan esetet, amikor két fiú megfogadta egymásnak, hogy ha majd valamikor mindkettőjüknek megtetszik egy lány, akkor a barátságuk megtartása érdekében, mindketten lemondanak a kiszemelt lányról. Jelenleg mindketten évek óta párkapcsolatban élnek, természetesen más-más lánnyal.

F.

2019. febr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írj, hátha tudok segíteni, vagy legalábbis elmondom, hogy látom a helyzetet... Azért nem ide írom, mert épp más dolgom van, de kicsit később tudok neked válaszolni, ha írsz... Addig meg nem szeretném, higy eltűnjön a kérdés, esetleg megfeledkezzek róla 😅 szóval ha gondolod dobj egy üzit
2019. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!