Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki ha egy nálam fiatalbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy nálam fiatalbb lánnyal járnék?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ő meg 14. Igazából még soha nem beszéltünk csak iskolában szokatam látni. De félek ha elkezdenék randizni vele akkor az osztály társaim cikiznek majd érte.

2019. febr. 18. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. 2 év nem sok. Összeilletek.
2019. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Idősebbekkel szoktál?

Nem ciki, csak 2 évvel fiatalabb.

2019. febr. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra nincs benne. Nálunk voltak durvábbak is. 2 év az semmi, meg egy suliba jártok. Haverok lehet fognak szivatni, de ők nem azért mert ez elitélendő. Hanem sokszor jól esik szívni a másik vérét, de csak úgy szeretettből. Nekem volt olyan haverom aki ha megcsókoltam a lányt suliba, elkezdett ordibálni, hogy "had én iiisss" (már mint hogy csók) és dob egy puszit nekem távolról :D

Sokat szivattuk egymást baráti körben, de soha nem gondoltunk semmit komolyan. Ezzel sincs semmi baj. Szülei se nagyon lennének ellene szerintem.

2019. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Korban teljesen összeilletek.
2019. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány... Már miért lenne ciki? Az sokkal cikibb, higy ilyen megfordul a fejedben... Én biztos nem járnék olyannal, aki cikinek gondolja, hogy velem van/esetleg fel sem vállal...és nyilván én sem teszek ilyet.
2019. febr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 év nem sok.Az osztálytársaiddal meg nem kell foglalkozni.Törődjenek magukkal
2019. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!