Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 18 evesen osszekol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 18 evesen osszekoltozni?

Figyelt kérdés

Mennyi az eselye az orokkre tarto szerelemnek?mind2 en egy idosek.)

Szrrintem az orokke nagy szo.es addig barmi lehet.felek. sokszor olvastam megunjak egymast mrg lesznek szebbek csinosabbak. Mast kivan felek.de oszintek legyunk keves az esely az orokke tartonak nem?

Most nem kell irni ne igy allj hozza meg akkor mi ertelme o vele lenni mrg ilyeneket tervezbi ossze koltozes.de aki idosebb 18 evesen akit valasztott par keves szenely van mar vele nem?


2019. febr. 18. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
miért nem házasság?
2019. febr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha valóban szeretitek egymást, tarthat örökké. Azért szakad meg a legtöbb kapcsolat, mert az egyik fél nem, vagy nem úgy szereti a másikat, ahogy a másik visszafelé, nem azonos az elképzeléseitek a jövőre nézve. Ha ez megvan és a vitás helyzeteket is higgadtan, hiszti és sértődés nélkül tudjátok kezelni, nem lesz gond.
2019. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban van esély rá, hogy örökre szól, de én azt javasolnám, hogy az összeköltözéssel várjatok, ha van más kényelmes opció.
2019. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát, szerintem ez azon múlik, hogy mennyi ideje vagytok már együtt és milyen stabil a kapcsolatotok.

Személyes történet: mi is 18 évesek vagyunk a párommal, nyáron tervezünk összeköltözni. Több mint három éve vagyunk együtt, rengeteg mindent átéltünk már közösen és az elmúlt nyarakon laktunk kettesben huzamosabb ideig. De ha csak pár hónapja járnánk, akkor biztosan nem sürgetném a dolgot.

2019. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Ismerosom 26 eves 10 evet volt a csajaval a csaj azert szakitott vele mert mas emberekkel is akar szexelni


Szoval nincs orok szerelem


Foleg 18 eves korba

2019. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Először szeretnék ajánlani egy videót az örök szerelem témában: https://www.youtube.com/watch?v=Yt3BouSIfKA


Másodszor pedig egy saját tapasztalat:

Én is így voltam 18 évesen. Volt egy barátnőm, akivel örökre együtt akartunk maradni és terveztük a házasságot és az összeköltözést. 2 évig voltunk együtt.

Azóta már volt 4 másik párkapcsolatom és most már látom, hogy ha együtt maradtunk volna az első barátnőmmel nagyon sok mindenre nem lett volna lehetőségem megtapasztalni. Szerintem a tízes és húszas évek arra vannak, hogy sok tapasztalatot szerezz, megismerj nagyon sok embert.

Amikor ezen túl vagy sokkal felelőssebben tudsz majd párt választani és szociológiai kutatások is bizonyították, hogy akik később házasodnak össze, sokkal valószínűbb, hogy együtt maradnak életük végéig.

Mert tetszik vagy nem még gyerek vagy. Én az voltam 18 évesen és rettentő vicces visszagondolnom, hogy mennyire gyerekesen gondolkodtam akkor a szerelemről.


Ezek a tapasztalatok, amik árán később lesz összehasonlítás alapod a kapcsolatokat illetően, nem megkerülhetők.

Illetve kipróbálhatod, hogy most beáldozod a szabadságodat, amíg még fel sem nőttél, te döntésed.

2019. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!