Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Féltékenyíten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Féltékenyíteni próbál? Esetleg ő féltékeny?

Figyelt kérdés

Én és az volt barátom pont hogy ma egy éve szakítottunk, ma lettünk volna 2 évesek.(közben volt 1 hónap kimaradásunk) én szakítottam vele mert nem minden ment úgy ahogy kéne.. szóval mi amióta szakítottunk azóta volt egy "vitánk". ez a vita igazándiból csak annyi volt hogy megkeresett engem (névnapom volt az nap és azt hittem csak az miatt) és hát a beszélgetésünk csak annyi volt hogy megkérdte hogy vagyok és egyből megkérdezte hogy van- e pasim. én erre nemmel válaszoltam és erre a reakció az volt hogy csak valami fogadásból kérdezte meg és még azt ecsetelte nekem hogy új barátnője van.... én erre dühös lettem és rendesen elküldtem a pokolra.. kissé kiabáltam vele és utólag elmondta hogy mennyire rosszul esett neki én pedig bocsánatot kértem. Most egy buliban "találkoztunk" úgymond igazándiból egy másik lánnyal volt aki az új barátnője. Én a legjobb fiú barátommal voltam (tudja hogy csak barátok vagyunk) és érdekes volt hogy én a fiú barátommal táncoltunk ők meg hirtelen mellettünk táncoltak. Úgy álltunk hogy látott engem és egész végig bámult. Én ameddig eléggé jót táncoltam a fiú barátommal ők csak fogták egymást kezét és csak álltak szinte illetve nézett a volt barátom végig. Ezek után mi kiraktunk egy közös képet ami véletlenül sem félreérthető se semmi. Ő meglátta és egyből felrakott egy olyan képet amin az új barátnőjével csókolózik.

16 évesek vagyunk



2019. febr. 18. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Féltékeny, de nem akarja, hogy tudd. Ezért játsza a kemény fiút, de figyel téged.
2019. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez felnőtt fejjel nagyon gyerekes. :D
2019. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!