Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez mit jelent? Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mit jelent? Van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki egykorú velem(15) és nagyon tetszik. De nem tudom hogy én tetszek e neki. Ő egy elég "lányos" fiú, kinézetben nem, csak belső tulajdonságokban. A barátai nagy része lány, jobban kijön velük mint a fiúkkal. Nagyon jókat szoktunk beszélgetni, van közös témánk, sokat nevetünk. Illetve elég félreérthetetlen jeleket ad nekem pl. Rádől a vállamra, sokszor hozzámér, kezemhez,lábamhoz, hajamhoz, ha egymás mellett ülünk aranyosan odabújik stb. Múltkor elhívott sétálni kettesben. Ha ránézek általában mosolyog rám és mélyen a szemembe néz nagy pupillákkal... nem tudom. Vajon ez barátság inkább vagy többet érez? Tanácstalan vagyok, mert párkapcsolatra még nem hiszem hogy készen állok, de ha megyek a suliba arra gondolok hogy milyen jó lesz ha ma is mellé ülhetek és beszélgethetünk, nevethetünk együtt. Ha nem jövök össze vele igazából az sem baj hiszen még fiatalnak tartom magam meg igazából azt sem tudom mit kell ilyenkor csinálni.. sokszor elég bénán reagálok szerintem :D

2019. febr. 18. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van esèlyed nála! NE fèlj! A fiù láthatóan többet èrez irántad.
2019. febr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem van esélyed :D Ha adsz neki jeleket, biztos bevallja... ;)
2019. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy amikor ő küldi nekem a jeleket akkor én nem mindig tudom hogy mit reagáljak. Legszívesebben egész nap vele lennék de tudom hogy az nagyon gáz ha valaki így nyomul😂 mit csináljak hogy közelebb kerüljek hozzá?
2019. febr. 18. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit ő,ha gondolod megírhatod,hogy miket csinál a példákon kivül és segítek hogyan reagálj.nyugi lány vagyok én is😉
2019. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!