Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megbolondultam? :D Azt hiszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbolondultam? :D Azt hiszem tetszik valaki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Felmentem Chat alternative-ra "trollkodni" és egy ideig poén volt aztán egyszer megálltam, mert találkoztam egy aranyos,udvarias fiúval. Beszélgettünk, majd mondta, hogy látni szeretne. Mivel semmi mást nem tudott csak a nemem,korom, (kamuneveket mondtuk akkor egymásnak :D) Odamentem... 1,5 évvel nagyobb nálam... Tök jót dumáltunk, nevettünk stb. Elkérte az insta nevem, bepánikoltam, azt mondtam nincs. Mondta hogy kár, pedig szívesen megismert volna. És megkérdezte lakhelyem, mondtam hogy Debrecen (ez nemigaz :'D) Ő is Elmondta és Kiderült hogy kb. 1-1,5 órára lakik az IGAZI lakhelyemtől. Azt mondta feljöhetnék chatre mondjuk pénteken. Mondtam hogy rendben. Szerintetek, korai lenne megadni mondjuk a Viberem? (akkor csak a számom fogja tudni, arcomat már látta) Vagy ne bízzak benne? Nagyon helyes és kedves... Aztán szétválasztott a chat, utána pedig újra összedobott :D Nagyon örült nekem. Aranyos srác, de csak barát. Szerintetek, lehet belőle valami? (ha jobban ismerem max megyét mondom el igazi nevem mar tudja)

2019. febr. 18. 17:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Marmint a kamerahoz mentem oda xd elotte takartam magam.
2019. febr. 18. 18:00
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Minden lehetséges.Elvégre adott 2 ember,akik ismerkednek.Hogy mi lesz majd az majd a végén kiderül.
2019. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy alig ismerem, de már most nem tudom eldönteni barát-e vagy több. Nem kérdeztem a barátnőjéről van-e, mert bunkó lett volna letámadni, de... Úgy érzem ő sem egy átlagos valakiként tekint rám. Nem tudom :D De szüleim Úgyse engednék :( Lehet olyat, hogy először "titokban" megismerni?:/
2019. febr. 18. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha azt instadat vagy facebookodat adod meg a viber helyett. Biztonsagosabb, ha csak kepeket lat rolad es esetleg irni tud es nem tud telefonon zaklatni. (Marmint, ha megse lenne annyira aranyos mint hitted)

Azert sok sikert:)

2019. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz...
2019. febr. 18. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem elvakít 😂😂😂😂😂 viccen kívül fogadd meg a 4 es tanácsát.
2019. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 😃 Instan le tudom tiltani ha zaklatni kezdene...
2019. febr. 19. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!