Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok kilépni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kilépni a "barátzónából"?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Sajnos soha nem volt barátnőm. Akik meg tetszettek lányok, megnyílnak előttem, sokszor többet is mutatnak abból a dologból, mint hogy barátok legyünk. De amikor elmondom, mit is érzek, akkor sosem írják le, hogy nem akarják, csak hogy ne rontsuk meg ezt a szép barátságot! És ez szinte fáj, mikor tetszik valaki, bele is éled magad a dologba, hogy ha sikerülne mi is történhetne. De aztán egy perc alatt..így vége. Akkor fel sem fogja az ember, csak megkönnyebül, hogy sikerült elmondani. Aztán mégsem tudja az ember kiverni a fejéből. Nem tudom elfogadni. Emlékszem 5-6 éves koromban pedig rengeteg lánnyal csókolóztam. :D De akkor nem a külsőn volt a hangsúly és nem tudom miért sikerült akkor bármi is. /tudom 5-6 évesen nem igazán van öntudata a gyereknek, de akkor sem mondhatta el mindenki, hogy ennyi évesen több lány is ennyire kedvelte/

2019. febr. 18. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Tesókám, sajnos kilépni már nem lehet, csak igazán ritkán, és ez csaj az igazán profiknak, vagy szerencséseknek megy.

Azt kell megelőzni hogy beleessél. Lehet túl barátian bánsz a lányokkal, és ezért sajnos egyből barátként könyvelnek el és nem lehetséges párként :/

2019. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!