Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg más érzés azzal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg más érzés azzal csókolózni akibe szerelmesek vagyunk mint azzal akibe nem?

Figyelt kérdés

Ez igaz, hogy sokkal jobb azzal akit szeretünk mint azzal aki iránt nem érzünk semmit max tetszik?

Persze tudom, hogy mivel érzelmileg jobban kötődünk ahhoz akibe szerelmesek vagyunk ezért jobb, de maga a csók jobb érzés vagy az ugyanaz? Mármint ugyanazt a nyálas csókot érezzük(nyelves csók esetén) vagy szerelemnél ez más érzés?

Lehet hülye kérdés, de én még csak olyannal csókolóztam akibe nem voltam szerelmes csak tetszett vagy szórakozásból, de komolyabb érzelmek nem fűztek hozzá, így nem volt olyan jó. Nem azt mondom, hogy rossz volt, de nem váltott ki semmit belőlem,nem gondoltam semmire közben. És az érdekelne, ha azzal csókolóznék akibe szerelmes vagyok ő ki váltana ténylegesen valamit csók közben és nem "unnám" vele a csókot?

18/L



2019. febr. 18. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Hát indulj ki abból, hogy kit jobb érzés megpuszilni, megölelni? Anyukádat/apukádat vagy egy random faszit az utcán? Na a csókkal ugyan ez a helyzet.
2019. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Szórakozásból megcsókolni valakit? bocsiiii de necsináld már. 18 évesen? ahj hol vagyunk már megint....

18/l

2019. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azzal jobb csokolozni aki jobban csinalja, ennyi
2019. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 baby_berry ***** válasza:
100%

Igen, szerelemmel másabb jobb! Mert ha szerelmes vagy vágysz az érintésére, csókjára. ("Érzelmes") ha csak szórakozásból az meg olyan semmilyen... Nincs kötődés!


L

2019. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!