Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magántanár-diák kapcsolat?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magántanár-diák kapcsolat? Hogy felejtsem ezt el?

Figyelt kérdés

1 éve járok külön tanárhoz. Heti 2-5 órában. Anyagiaktól függ. 26 éves a férfi, én 18(L) vagyok.

Összesen eddig 5x álmodtam róla. Egy álom sem volt olyan, ahol nem köztünk lett volna valami. Az elmúlt másfél hétben 3x álmodtam ilyet. És szerintem táplálok érzéseket iránta. Vagy mástól is lehetnek ilyen álmaim? Az a baj h nagyon jóban vagyunk stb, de nekem is kapcsolatom van (nem valami fényes), és neki is. És ő a barátnőjével ha jól tudom már nagyon tervezgetik a jövőjüket.

Nem tudom mi tévő legyek. De ezek az álmok jól is esnek valamiért. De tudom jól h ez nem etikus, nem tisztességes.

Valakinek hasonló tapasztalat? Tanács?



2019. febr. 19. 22:54
 1/9 questions11 válasza:
100%

Szia!


A vonzalom tanár és diák között teljesen normális. Nem is vagyunk képesek olyantól tudást átvenni, akihez nem vonzódunk. Ez a vonzalom nem feltétlenül szexuális. A fantáziálás teljesen rendben van. Nem szükséges arról beszélni, hogy ez etikus, tisztességes e. Ezek az imaginációk a te fejedben élnek, nem kell sem neked, dem másnak megítélnie. A kérdés csak az, hogy megelégszel-e azzal, hogy jól esnek ezek az álmok, és hogy izgalmas elképzelni magadat vele, avagy teljesen elhatároztad, hogy vele akarsz lenni. Mindenesetre én inkább úgy veszem eszre, hogy bűntudatod van, amiért fantáziálsz róla. Ez egy teljesen felesleges dolog, nem kell pálcát törnöd a saját fejed felett.

2019. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Ne kérj segítséget ha tudod mi a válasz :)

Teljesen rendben van hogy tetszik.

Ha boldog kapcsolatban van, szerintem tudod hogy ezt nem neked kéne tönkre tenni ,:)

És ha te nem vagy fényes kapcsolatban a barátoddal, inkább szakítanod kéne, vagy a barátoddal megbeszélni kettőtök dolgát :)

Hajrá csajszi, csak ügyesen :)

2019. febr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az álmunkat befolyásolni nem tudjuk - jön magától (mert nap közben az álom témája foglalkoztat bennünket!).

Viszont a cselekedeteinket már tudjuk - tudnunk kell! - befolyásolni. A tanárodnak jövőbe néző kapcsolata van. Magad is írod, hogy ebbe nem illő belekotorni.

Nézz körül más mezőkön! Így lesz etikus, tisztességes. Esetleg válts tanárt.

F.

2019. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát engem az ilyen álmok mindig jó érzéssel töltöttek el. A 4.után kezdtem már agyalni rajta, aggódni.

Érzelmileg én sajnos nagyon hullámzó vagyok. Tehát a barátommal sem valószínű h könnyen tudnék számítani. Szereti a lelki zsarolást.

Hát, én azzal is meglennék elégedve, hogy ha miután nem járok hozzá, utána is tudjuk tartani a kapcsolatot és jóban legyünk. Szerintem ez nekem elég lenne.

Csak sajnos nem tudom h ő mit gondol. Ez eléggé zavaró.

Leváltani semmi -képpen nem szeretném.

2019. febr. 20. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Verjed ki a fejedből a tanárodat, hiszen házasságra készül, de nem veled! Ne furakodj két ember boldogsága közé!

F.

2019. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Leánykérésről én nem tudok. Szerintem azt tudnám. Sok mindent megosztunk egymással.
2019. febr. 20. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt Te írtad a kérdésedben:

"És ő a barátnőjével ha jól tudom már nagyon tervezgetik a jövőjüket."

Ez nem leánykérés, de egyik válaszoló sem írt ilyesmiről, csupán Te.

2019. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5: "Verjed ki a fejedből a tanárodat, hiszen házasságra készül"

A komoly tervezgetésnél arra gondoltam, hogy külföldre akarnak pár év múlva költözni. De amiatt nem szeretnék bocsánatot kérni, mert ezt épp nem ragoztam.

2019. febr. 20. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2019. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!