Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiút most ismertem meg,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiút most ismertem meg, aki tetszett. Szerintetek van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos,ma az osztályom az ő osztályával ment "kerületi" foci mérkőzésre,hogy az iskolánknak szurkoljunk. Nos nem is nyertünk,sőt utolsók lettünk de legalább megismerhettem őt. Eléggé zárkózó típus,de ha van témád jól el lehet vele beszélgetni és nagyon aranyos fiú. Megtudtam a nevét és az életkorát. Igazából elégge beleszerettem és most nem tudom következőnek hogy menjek oda hozzá. Én sokszor néztem őt,kb majdnem mindig egymás mellett ültünk,és észrevettem hogy ő is nézett engem valamikor,ez mit jelenthet? Tanácsokat kérek,mint feljebb említettem hogy holnap hogy menjek oda hozzá,és hogy lehet e esélyem nála. Köszönöm előre is a válaszokat,mind kettem tinik vagyunk.

2019. febr. 20. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha zárkózottnak ismerted meg őt, akkor aligha fog nálad kezdeményezni. Tartózkodj sokat a látóterében, később - főleg, ha azt látod, hogy szívesen áll veled szóba, ill. így válaszol -, akkor majd kialakulhat köztetek valami. Ne sürgesd az eseményeket, mert ilyen fiúk "megijednek" a lehetőségtől és tovább állnak.

F.

2019. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy hogy válaszolsz. Kinek mit jelent a zárkózotság. Hogy menjek holnap oda hozzá? Köszi!
2019. febr. 20. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Idézlek: "Én sokszor néztem őt,kb majdnem mindig egymás mellett ültünk,és észrevettem hogy ő is nézett engem valamikor,ez mit jelenthet?" Ebből értened kell/-ene...

Leírom: Nem utasított el, mert nem is volt rá oka.

Ha minden áron kezdeményezni akarsz, akkor a pillanatnyi helyzet adja, hogy milyen ürüggyel szólítsad meg. Pl. kérdezd meg, hogy tudna-e segíteni egy példa megoldásában, megmagyarázásában(mert Te "nem érted"...

F.

2019. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azok a kulcsszavak :D
2019. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Jelöld be facebook-on (ha még nem tetted), majd írj rá.

Pl. "Szia, mizu?" vagy "Hogy vagy?"

Szerintem ezek a legjobb beszelgetést elindító kérdések, hacsak nem tudsz előállni valami frappánsabbal 😉

2019. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!