Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért nem akar tőlem komolyabba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem akar tőlem komolyabbat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik ! Elég jól ismerem ! Sokat hülyéskedünk,viccelődünk egymással,jóba vagyunk. kijelentette egyszer hogy barátok vagyunk.Történt pár napja egy olyan eset amikor iszogatunk és megtörtént az első csókólózás kettönk közt ! sokáig tartott ami nagyon jó volt ! Elmondta hogy neki is jó volt de erre ő azt mondta nem lehet köztünk semmi ! Ez nagyon fájó pont nekem és nem tudok mit csinálni ezzel az érzéssel...Én akarom őt ! nem tudok belenyugodni ! Már előtte is úgy voltam vele hogy szeretnék vele együtt lenni amit sose mondtam neki de most mégjobban.Úgy gondolom hogy ha van is barátság fiú és lány között akkor ez nem történt volna meg...
2019. febr. 20. 17:16
 1/8 anonim válasza:
Kérdezd meg, mi volt ez. A barátok nem csókolóznak, szóval az, hogy semmit sem érez, szerintem kizárt. Sok sikert:)
2019. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne légy türelmetlen! Érthető, hogy eleinte tartózkodó, hiszen nő és nem férfi. Hagyd, hogy lelkileg feldolgozza magában az eseményeket. Első csókolózás után ne várj tőle komolyabbat (hacsak nem ri..), de - ugyebár - őt nem tartod annak? S hogy mit tegyél? Beszélgess vele, légy a közelében és közelíts egyre jobban hozzá, de ez ne egy délelőtt zajlódjon le, hanem napok, hetek alatt. A türelem rózsát terem.

F.

2019. febr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A dologhoz még hozzá tartozik hogy elmondta egyszer hogy volt egy srác neki akibe szerelmes volt és most mással van.Lehet hogy nem tud túl lépni ezen? azért nem akar semmi se tőlem ? De ha így van akkor miért történt meg ami megtörtént?? Most akkor mi van ilyenkor ??
2019. febr. 20. 17:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !!!
2019. febr. 20. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem történt volna meg a csókolózás, akkor garantálom, hogy most itt azon sopánkodnál, hogy miért volt annyira ellenálló!

F.

2019. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 akkor ez lehet a baj?
2019. febr. 21. 20:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Megismétlem, amit fentebb írtam. Légy türelmes. Ha akarja, jelét adja, hogy közelíts feléje. Légy a közelében, ne tolakodj, de néha-néha szólj hozzá. Kérdezz tőle ezt-azt.
2019. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
SSAA köszönöm !! úgy lesz !
2019. febr. 23. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!