Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt az a pont, amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont, amikor tudtátok/éreztétek, hogy a barátotok/haverotok többet érez irántatok, mint barátság?

Figyelt kérdés

Én is ilyen helyzetben vagyok és nem tudom eldönteni, hogy valóban változott-e valami, vagy csak beképzelem.


L


2019. febr. 20. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor megcsókolt. Na akkor rájöttem, hogy mit akar:D

Egyébként lassan egy éve járunk:)))

17/L

2019. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén? :D

Nem fogjátok elhinni, de ez volt.

Szóval volt, hogy új osztályba kerültem és volt egy lány akivel régen sokat minecraftoztam és sokat beszéltünk emiatt online és egszer amikor egymás mellett ültünk a suliban, telefonozott. Keresni akart valamit amit megszeretett volna mutatni, de véletlenül megláttam a hentait ami ott figyelt a telefonján. Egyből zavarba jött, de mondtam neki, hogy nem kell szégyelni, mellesleg én is inkább hentait nézek :P és ezekről kezdtünk beszélni xd

Hát ez volt :) tudom hülyén hangzik.

17/f

2019. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha sokat lóg veled, ha sokat érdeklődik irántad, ha sokat beszélgettek, ha szeret egyedül lenni veled, stb.


Leírhatnád részletesebben is a jeleket, hogy többet tudjunk segíteni, lehet hogy többet akar tőled csak félénk és ki kell ugrasztani a nyulat a bokorból. Vannak eszközeink erre :)

2019. febr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, leírod milyen módszerekre gondolsz? :D
2019. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!