Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van még esélyem vagy kizárt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem vagy kizárt dolog?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel sokat találkoztam ésbeszélgettem, de egyik napról a másikra megkaptam tőle, hogy legyünk csak barátok.

Nem is kell mondanom, hogy elég szarul esett, mert én nagyon élveztem a társaságát, de ezek szerint valami miatt megváltozott rólam a véleménye.

Szerintetek van rá esély, hogy meggondolja magát? Próbáljak vele beszélni, hogy miért döntött így? Bennem ez most sok kérdést hagyott megválaszolatlanul.



2019. febr. 20. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem léptél elég korán. Nem jössz be neki. Keress másikat, ez veszett ügy. Sajnálom =((
2019. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy nem jöttem volna be neki. Egy ember nem találkozik és tölti el az idejét többször is olyannal, aki nem szimpatikus neki. Meg ha nem jöttem volna be neki, akkor az elején lekoptathatott volna bármivel szinte pl.: van barátom / nem érek rá, hasonló klisé dumákkal.
2019. febr. 20. 23:38
 3/7 anonim válasza:

Nem az a baj, h nem jöttél be neki. A baj az, h nem léptél ahogy az első mondja. Így most bekerültél a szimpatikus, de túl töketlen h a barátnője legyek kategóriába ahonnan tinédzserként kimászni szinte lehetetlen.

Felejtsd el.. Nem ragadhatsz le egy nőnél.. amugy sem vagy meg elég idős ahhoz, letagadj. Van rengeteg másik.. hajrá!

2019. febr. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összes nőnek, lanynak fontos hogy meglássa a macsó férfit vkiben, lépned kellett volna és tökösnek lenned, nem beszélgetni itt folyton, már egy jol simerult duma után randira hívni és megmutatni fsz@gyerek vagy. Külsőre nem lehetsz neki nagy álom, tekintve ha az lennél, mindegy milyen béna vagy ugy is rajong erted egy ideig. Probald meg megegyszer, legy tokos azt hívd el randira, ennyi.
2019. febr. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan négyszer találkoztunk és én még azt kevésnek éreztem, nem akartam én rámenős lenni, nem olyan ember vagyok. Meg a természetem nem fogom megváltoztatni egy ember miatt, szeretek magam, őszinte maradni.
2019. febr. 21. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Sajnos olyan lányt fogtál ki, aki nem így gondolkozik mint te.

Ha megfogadsz pár jó tanácsot:

- Éreztesd vele, hogy őt akarod, de ne rajongj érte. Ha azt érzi, hogy az ő kezében van az irányítás akkor te gyengébb vagy az ő szemében. Ez női ösztön.

- Adj egykis időt magatoknak, aztán kezd újra, de érezze úgymondd a "veszélyt" a részedről. Nem szabad tapadósnak se lenni.

- Ha neked nem ilyen lány kell, akkor engedd el és keríts olyat.

(- Ha kell segítség írj =D )

2019. febr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök sokan írtatok xDD De cukik vagytok :D
2019. febr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!