Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érez irántam valamit a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit a legjobb barátom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk legjobb barátok és hát már egy 4 hónapja folyton az van, hogyha elmegyünk bulizni mindig megcsókol.

Alapból is folyton olyan jeleket ad minta tetszenék neki. Próbáltam nyugtatni magam, hogy biztos csak direkt. Mások is mondják, én is észreveszek minden jelet csak talán probálom "tagadni" magamnak is.

Nem tudom mit csináljak ezzel az egésszel?

Főleg mert én is kezdek valamit érezni, de szerintem részemről csak fellángolás.


19/L



2019. febr. 21. 02:55
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Fiú-lány barátság nem létezik, mert az egyik fél szinte mindig többet érez. Tisztázd magadban, hogy te mit érzel, aztán vele, hogy mit kezdjetek a helyzettel.
2019. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát én elég valószínűnek tartom, olyan lányt biztos nem csókolna meg aki nem jön be neki.

Ha gondolod nyugodtan mesélhetsz erről.

2019. febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ne hagyd, hogy a szádon csókoljon meg, dugd oda az arcodat, és akkor fogja tudni, hogy merre hány lépés, de azért még megmaradhat a barátság. Mert így el fogod veszíteni nem csak a barátságát, de egy idő után mint partnert is elveszíted.
2019. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!