Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mikor volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az első csókotok?

Figyelt kérdés

Első csókos történeteket ide kérnék :)

Hány évesek voltatok és hány éves volt a partner?

Hol került sor erre?

Milyen érzés volt?

Kort és nemet is írjatok légyszi ❤️



2019. febr. 21. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
22 voltam, partner 18. Egy padon ülve történt, minden előjel nélkül, egyszer csak megtörtént. Jó volt, bár fogalmam se volt hogy kell, de ment magától.
2019. febr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
18 éves voltam, a srác meg 20, az ő kocsijában csattant el búcsúzáskor, mikor hazavitt. Nagyon gyorsan történt, abban a pillanatban nem is számítottam rá, úgyhogy iszonyaf béna voltam, de szép emlék :)
2019. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

17 voltam, a srác 18

Egy kocsiban

Hat először nagyon fura és nyálas, de pár csók után már egész jó volt 😃


19/L

2019. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
15 vagy 16 éves lehettem. Táborban ismerkedtünk meg és Pókembert mentünk nézni tábor után kettesben. Tudtam, hogy meg kell csókolnom de sose csináltam ilyet és nagyon izgultam. Miután véget ért a film és jött az After Credit megcsókoltam. Most nem mondom meg, hogy milyen mutatványokat csináltam a nyelvemmel, de nagyon béna voltam és a szemem egész végig nyitva volt. Utána össze raktuk a homlokunkat. Majd a film után kitaláltuk, hogy menjünk, hogy menjünk el a pálya udvarra (xd) és ott is megcsókoltam és én ezt tekintem az igazi első csóknak. egyedül azt sajnálom, hogy ekkora egy paraszt bunkó voltam vele. Már bocsánatot kérni sincs pofám.
2019. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

17 éves voltam, a barátnőm is 17 éves.

Náluk került sor erre, amikor körülbelül másodjára találkoztunk és valami csodálatos érzés volt. :)

Emellett meg kell jegyezni, hogy annyira nyálas volt, hogy kb. papír zsebkendővel kellett törölgetni az arcunkat :D


F/23

2019. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
13 voltam, a fiú 14, ő már előtte csókolózott, én még nem akartam, de rámerőltette, és borzalmas volt :D Nem viccelek, az orrom is nyálas lett. De ő volt a gáz, nem én :D Aztán 2 hét múlva szakítottunk. Tudom, romantikus :D megesik.
2019. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tökéletes volt.

Egy buliban történt. 16 voltam (még most is), a fiú meg egy évvek fiatalabb nálam, vagyis 15. De ez csak később derült ki, amúgy idősebbnek néztem.

Mikor megláttam, már akkor éreztem vonzalmat. Aztán odajött és táncolni kezdtünk. Kicsit olyan.... meghitt volt maga a tánc is, és akkor ott a tánctéren egyszercsak megtörtént. És az este folyamán még jó sokszor.

2019. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!