Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kicsivel kevesebb mint 2 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsivel kevesebb mint 2 éve beszélek egy nálam 11 évvel idősebb sráccal. Ez idő alatt nekem volt egy rossz kapcsolatom, ő pedig arra várt végig hogy szingli legyek. Nos hát eljött a pillanat. Több információ lennt. Szerintetek van bármi esélyem?

Figyelt kérdés

eddig nem sikerült találkoznunk mióta beszélünk egymással

(Egyébként a 2008-as évekből ismerjük egymást)

És sajnos most azt veszem észre hogy eltávolodott.. persze meg értem,hisz eddig várt

Márciusban fogunk találkozni, akkor lesz lehetséges egy két problémám miatt, és nemtudom hogy addig hogy keltsem fel magamra annyira a figyelmét hogy még várjon

Tudom.. szinte esélyem sincs hogy belém szeressen...de én szerelmes lettem belé és tudom hogy mellettem boldog lehetne... ha van bárkinek bármi tanácsa azt kérem ne tartsa magába... (17/L)



2019. febr. 21. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Bár korod miatt elvileg nem olvashatod azt a kategóriát, de egy kérdés erejéig engedélyt adok rá.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2019. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Közel 30 éves az ember, WTF?

Azért ez már nagyon sok, főleg ezzel a kijelentéseddel:

"ő pedig arra várt végig hogy szingli legyek."

Férfi társaimmal látjuk benne a dolgot.

Továbbá Kolompár Achillesz linkelésében keress kimondottan egy választ, mindent megértesz majd.


Mindenesetre én szólok bele, de vigyázz magadra!

2019. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Várj. Szóval ő várta, hogy szingli legyél. Te most szingli lettél, de mégis neked kell levadásznod... Neeem, te itt nagyon benézel valamit.

Meg akart húzni, de sokáig nem jött össze, elmúlt nála a kangörcs.

17 vagy ő meg 28. Ki van zárva.

2019. febr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy animés csávó?Sejtem ki az...mindig a kislányokat hülyíti!
2019. febr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
2008-ban ismerkedtetek meg? Te lehettél 7, ő meg 18? WTF! És még nem is találkoztatok? Valószínű, hogy csak "arra" akart felszedni, de megunta a várakozást és ezért múlt el a lelkesedés. Ne fűzz ehhez sok reményt.
2019. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A srác az én korosztàlyom. Nagyon nem normális szerintem, hogy ennyi idősen egy 15-17 éves lányra várt végig. Neked biztos romantikusnak tűnik, de felnőttként elég érdekes.

De hát találkozzatok, ha èlőben is stimmel minden, akkor hajrá. Nem kell erre külön praktika, érzitek, ha tényleg osszeilletek.

2019. febr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet szerelmesnek lenni valakibe, akivel soha nem találkoztál. Én is cseteltem régen, az élőben való találkozáskor mindig tök mások voltak. Nem azért, mert hazudtak magukról (bár van olyan is bőven) hanem mert egyszerűen nem jön át egy csomó lényeges dolgok, hogy hogyan viselkedik, hogyan mozog, milyen a kisugárzása, stb. Ezek mind összeadódnak abban, hogy valaki szimpatikus lesz vagy sem.

És hát elég fura, hogy egy felnőtt férfi évekig vár egy kis iskolás lányra. Vagy nem igaz, vagy beteg a csávó.

2019. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1. Nem animes..azt se tudom ki vagy ketlem h ismerned

2. 2008bol ismerjuk egymast mert kozos helyeken bukkantunk fel par kozos ismeros stb de semmi fele beszelgetes sem alakult ki csak latasbol ksmertuk egymast, csak 2 eve iamertuk meg egymast jobban neten

3. Ketlem hogy csak szexre menne.. par embertol kivancsisagbol utana kerdeztem dolgokra, nem olyan a hallottak szerint

4. Csak tanacsot szerettem volna kerni..nem leszolasokat...

2019. febr. 24. 22:40
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsot? Minek, mikor vannak sajt forrásaid, akik ismernek is titeket? Másfelől meg kaptál tanácsot: egy kivétellel mindenki azt mondja, hagyd. 2008ban 7 éves voltál, de még most is csak 17 vagy, miközben ő végig felnőtt volt. Tudod, ez elég beteges... de nyilván mondhatunk akármit, mert ha nem tetszik, amit mondunk, akkor az beszólásnak számít, ha igen, akkor tanácsnak.
2019. febr. 25. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!