Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első igazi alkalmamat hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első igazi alkalmamat hogyan?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szűz, egy éve lefekudtem egy fiuval, vagyis elkezdtunk valamit, de nem jutottunk el sokaig, mert az apja hazajott es korulbelul 3 percig voltunk benne a dolgokban, aztan már teljesen offolva lett a dolog. Azota nem probalkoztam ujra senkivel, vele sem, igy elmeletben mar nem vagyok szuz, de gyakorlatban nagyon is.

Viszont megismertem egy fiut, akibe szerelmes vagyok fél éve immár.

Vele szeretnem az "elso" igazi alkalmat, viszont mar a mi korunkban a legtobb embernek volt szexualis kapcsolata, neki is volt több barátnője és én meg szeretnék felelni neki.

Lehet valaki ugyis "jo" ha nem probalkozott még előtte? Van amit így tanacsolni tudtok, mert nagyon esetlen vagyok es az az egyetlen rovid élményem nagyon rossz volt. Szeretném őt lenyugozni es a legjobbat nyujtani neki. Nem szeretnek egy esetlen bena lenni. Valami tanacsotok van esetleg?



2019. febr. 23. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy?Egyébként ha szeret a párod biztosan megértő lesz ha bénázol és nem kezd el veled veszekedni.
2019. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne írjátok le, hogyha szeret akkor jó leszek neki így is, stb.

Tudom, hogy így van, elfogad és így is szeretni fog ha bena leszek, viszont én ezt Saját magam miatt szeretném. A legjobbat szeretném neki és azt hogy jó legyen, ezert magam miatt kerdezem.

2019. febr. 23. 23:06
 3/7 A kérdező kommentje:
22 eves vagyok
2019. febr. 23. 23:06
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Tök mindegy mit csinálsz, ez nem teljesítménykényszer.


Az első általában nem erről szól, hanem egymás felfedezéséről... nem kell lepedőakrobatának lenni.


Rá fogsz görcsölni és ezzel szúrod el.

2019. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden percben azt tedd, amit az ösztönöd kíván, diktál. Ahány pár, ahány eset - szinte mind más (lehet). Amint fentebb tanácsolták: ne akarj az első alkalommal bajnok lenni. Ne görcsölj rá az esetre! Kérdezd meg a fiútól, hogy jól csinálod-e, ill. mit kíván tőled.

F.

2019. febr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fiatallányka válasza:
100%

Én talán azt szerettem a legjobban az "elsőben", hogy a srác irányította az egészet. Így nem kellett azon aggódnom, hogy igy akarja e vagy jó e így neki, és ezzel nekem is konnyebb volt lenyugodni kicsit. Neki már volt tapasztalata és sokat segített hogy hagytam magam úgymond irányítani általa.

És ha orál sem volt még esetleg akkor nagyon figyelj rá hogy ne fogazz (bocsi, de szerintem a pasiknak ez nagyon fontos ☺️)

27/L

2019. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korban még szerintem simán beleférne, hogy ne szexxel kezdjétek.


Összebújós pettingelős kézi/szájmunkázós, ismerkedés egymás testével.


Nekem ez hiányzik is a felnőtt kapcsolatokból. Egyből mindjárt szex :(


Hiányoznak a régi tini élmények, amikor nem siettünk sehová, csak felfedeztük hetek/hónapok alatt egymást. Néha úgy is érzem azokból lettek az igazán jó kapcsolatok és szeretkezés.


Legutóbb is két hét után lefeküdtem a lánnyal (nagyon tapasztalt volt, kb 10 partnere volt már... nekem csak 2... ) úgy éreztem mindent elsietünk, és semmi fokozatosság nem volt. Nem is lett belőle semmi komoly.

2019. febr. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!