Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Viszonzott szerelemből viszonz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonzott szerelemből viszonzatlan lett. Lehet belőle újra viszonzott?

Figyelt kérdés
Általános iskolában (pontosabban nyolcadik osztályban) volt egy osztálytársam, aki nagyon bejött. Én is bejöttem neki, csak nem tudtam róla. Ez most derült ki ( 3 év után). Mióta nem vagyunk osztálytársak nem nagyon beszéltünk, és nem találkoztunk. Kb egy éve a legjobb barátjával nagyon jóba lettem, és most találkozok vele is többet, meg beszélünk, mivel ugyanaz a legjobb barátunk, és elég sokat vagyunk egy társaságban. Azt hittem, hogy az a bizonyos érzés elmúlt. De most, hogy többet vagyok mellette, jövök rá, hogy még mindig érzek valamit iránta. Ahogy lehervad egy kicsit a mosoly az arcomról már kérdezi, hogy mi a baj, vagy hogy minden rendben van-e. Tehát nagyon figyelmes. Hiába vagyunk nagyobb társaságban, ő úgyis figyel rám. Vannak alkalmak mikor olyan hosszasan néz a szemembe, hogy már zavarba hoz, és nekem kínos. Mégis azt mondja, hogy nem érez semmit irántam. Szerintetek ebből lehet még valami? Vagy jobb lenne elengedni? Ti mit gondoltok? Köszönöm előre is a válaszokat!

2019. febr. 25. 22:23
 1/2 davidka1155 válasza:
100%

Feltételezem hogy lány vagy és egy fiúról beszélünk, így én azt mondanám van még esélyed simán. De lehet meg kéne tudni nem-e tetszik neki valaki más mert akkor vége is a történetnek.

Ha azt feltételezem hogy fiú vagy akkor viszont nem sok esélyt látok arra hogy a helyzet egy olyan lánnyal aki azt állítja hogy nem vonzódik hozzád egyhamar megváltozzon.

De akárhogyis legyen ne húzd túl sokáig mert nagyobb sebet kapsz ha nem tudod elengedni mintha visszautasított volna. Vagy ha egy viszonzatlan kapcsolatba bele is tudtok kezdeni az sem a legjobb... :/

2019. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megemlíteni, hogy lány vagyok. Tudtommal nem tetszik neki senki más. Szóba jött egyszer-kétszer ez a téma, és azt mondta, hogy nem tetszik neki más. Azt mondja, hogy nem jövök be neki, viszont volt olyan, hogy rákérdeztem a nyolcadik osztályos dologra (mármint, hogy igaz-e az, hogy bejöttem neki), és tagadta. Szóval ha már egyszer hazudott ezzel kapcsolatban, ugyanúgy tud hazudni most is simán. Ezért nem tudom, hogy most akkor mi is van.
2019. febr. 26. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!