Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha hosszan egymás szemébe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszan egymás szemébe nézünk többször, akkor lehet hogy szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szinte minden nap egymást nézzük ha pl a folyosón találkozunk, és rendesen 6-7 másodpercig egymás szemébe nézünk akkor lehetséges, hogy szimpatikus vagyok neki? Vagy csak idegesítem hogy nézem őt? Az a baj hogy oda menni így elsőre nem nagyon tudok, de arra gondoltam hogy ráírok, de attól félek hogy csak azért néz engem mert nem tudja hogy ki vagyok. Szerintetek ha ilyen sokáig egymást nézzük akkor lehet valami ?16/F

2019. febr. 28. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet, hogy néz téged.

Az elsőre meg nem tudsz odamenni meg csak kifogás. A lányok a magabiztos srácokat szeretik, menj oda, és hívd el kávézni, v valami

2019. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nikii2019 ***** válasza:

Szia. Szerintem tetszel neki, szimpatikusnak talál

Ilyen velem is előfordul én is sokáig nézem az illetőt,aki tetszik nekem.

Általában a szem mindent elmond egy emberről.

Menj oda és beszélj vele.

Ne félj ha nem tetszel neki nem történik semmi. És így tudni fogod mit gondol.

De ne légy dúrva, bunkó, csak magabiztos és vicces

2019. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem ez van csak én lány vagyok és nagyon nem tudom eldönteni, hogy mi van... szóval én örülnék ha a srác odajönne hozzám, de rám írni sem mert, egyszer beszéltem vele kb fél órát az egyik oszttársam aki neki a szobatársa felhívott messengeren és úgy. sokat számítana ha odajönne. amúgy megszívattak végül kiderült, de még mindig néz... szerintem legyen önbizalmad!
2019. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még aktuális,szerintem mindenképp menj oda hozzá!!

Nekem is tetszik egy fiú és akárhányszor találkozunk a folyosón mindig egymásra nézünk,vagy ha csak én látom akkor is nézem.

Én személyszerint nagyon örülnék ha odajönne hozzám.

Még annak is ha rám írna,de sokkal különlegesebb élőben!

Sok sikert!

:)

2019. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!