Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el hogy szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el hogy szerelmes voltam abba, akivel barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Barátok voltunk, szerelmes lettem belé, elmondtam neki, nem fogadta, nem beszéltünk egy ideig de most újra elkezdtünk. Most sokat beszélünk, és ez így nekem nagyon nem jó mert viszonylag túl voltam rajta amíg nem beszéltünk, de most újra nagyon tetszik. Ő el is feledte már az egészet, neki végülis könnyű volt. Hogyan felejthetném el az érzéseim, és lehetnék újra a barátja?

2019. febr. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Ugorj ki a nyolcadikon, hátha emlékezet veszítésben lesz részed!


Ideje csicsikálni cuncimókus, holnap iskola.

2019. febr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Jó nagy f##zkalap vagy ...
2019. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy neked ez nem megy, te még többet érzel. Ha ketten nem tudjátok megoldani, akkor hagyd magadban leüllepedni a dolgot, és ha egy idő után úgy érzed, hogy még mindig barátkozni akarsz vele, akkor keresd fel.. Hagyd pihenni a szitut, az idő mindenen segít
2019. márc. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Velem dettó ugyan ez volt és hogy is mondjam a fiuval nem lett olyan jo a kapcsolatom mint régen, más volt minden és hogy is mondjam.... Meguntam, h ő folyton más lányok után szaladgál és én le vagyok tojva. Szoval elváltak utjaink mivel nekem is rosszul esett minden amit mondott és csak bántott az egész helyzet. És tudom nagyon nehéz elfelejteni h szerelmes vagy/voltál belé. Ebben az esetben 2választásod lehet:


Voszont hogy ezeket megtudd adj neki jeleket, utalgass rá hogy szereted ha okos akkor leesik neki a szitu és..


1.h a tetszel neki is akkor nyerő a dolog és akár össze is jöhettek


2.ha viszont azt tapasztalod hogy nem annyira keresi a társaságod meg stb akkor valószínű nem jössz be neki annyira


És ha mondjuk elmondod neki hogy tetszik most ujra neked akkor ha megint kiakad vagy valami akkor hagyd ott mert ha ujra ki is békültök ugyan ez fog menni h folyton beleszeretsz. Nehéz lesz otthagynod viszont muszáj ha jót akarasz magadnak és nem akarsz szenvedni. Vagy ha neki is tetszel ugye max összejöttök


Sok sikert :)

2019. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!