Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki valakiből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki valakiből?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Olyan problémám lenne hogy, nagyon beleszerettem egy lányba sok csaj tetszett már meg stb de őt most nagyon különlegesnek érzem. El is hívtam meg taliztunk meg minden viszont szerintem ő még nem biztos hogy mit akar vagy csak én látom szarul a dolgokat. Napi szinten beszélünk egyébként. Nos a problémám annyi lenne hogy úgy érzem ez nem progresszív így nekem mivel túl sokat gondolok rá. Szerintetek mi lenne a megoldás ? Nyissak több lány felé ? Vagy terítsem ki a lapjaim elé aztán ha kioffol úgyis túlteszem magam rajta ? Köszi a válaszokat előre 18F

2019. márc. 1. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Ne siettesd a dolgokat. Vedd egy kicsit lazábban a dolgokat alakul majd . Az érzelmeket nem lehet kierőszakolni.te legyél továbbra is olyan amilyen eddig,legyél vele kedves...stb. Aztán alakul a dolog meglátod majd. Lehet hogy nehezebben nyílik mint Te. Türelem. Sok sikert!
2019. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen "jól elvagyunk, de a csaj még nem biztos benne" helyzeteknek mindig az a vége, hogy te hoppon maradsz. Mondd el neki, hogy te többet akarsz, mert többet látsz benne, és kérj tőle egyenes választ, ne olyat, hogy "lehet", vagy "nem tudhatom előre milyen lenne" stb. ..Őszintén és tisztán a legérdemesebb, ő közben kitudja mennyi sráccal van még ilyen "jól elvagyunk, de még nem döntöttem el" szituban.. Kérdezz rá, az a biztos! És igen, nagy előny ha közben más lányokkal is foglalkozol, ne hagyd, hogy egy lány elvegye az eszed, és leoltson, mert arra te b*szol rá..Minél előbb tisztázd, hogy akar e többet, vagy nem
2019. márc. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kiszeretni kell belőle, hanem felnőni a feladathoz.
2019. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elárulnád hogyan?
2019. márc. 2. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Nos, azt talán észrevetted már, hogy mindig valamiért szeretünk valakit. Minket is valamiért (valamely tulajdonságunkért) szeretnek. Vagy utálnak. Mert mindenkinek vannak vonzó és vannak taszító tulajdonságai. A te feladatod most az, hogy kipuhatold, mely vonásaid jönnek be a lánynak, és ezekre ráerősíts.
2019. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne pazarold az idődet olyan lányra akinek nem tetszel!
2019. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!