Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már két éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már két éve szerelmes vagyok a történelemtanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tizedikben kezdtem más szemmel nézni rá és ez a mostani végzős évemig nem csillapodott. Nem gyerekes tetszik dologról van szó. Rendesen megijedtek magamtól ahogy a testem reagál rá, ha a szemembe néz görcsbe ugri a gyomrom, ha a közelében állok nem bírok magammal stb. Ő 35 körül van én 18. Nagyon tetszik külsőleg és belsőleg egyaránt. Imádom a humorát és a stílusát, egyszerűen megőrjít. Néha úgy érzem ő is kedvel (kivételezik velem, sokat néz rám stb.) Szerintetek év vége felé mondjam el neki hogy érzek vagy hagyjam? Nektek van hasonló szituációtok?

2019. márc. 1. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Max miután kézhez kaptad az érettségit. Addig szörnyen kínos minden ilyesmi. De ne haragudj kétlem hogy 35 éves férfi létére bármit is akarna tőled.
2019. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Van családja? Mert ha igen akkor szerintem próbáld meg elfelejteni és más fiúkkal ismerkedni

Viszont ha nincs családja és tényleg látod rajta hogy tetszel neki/kedvel akkor érettségi után felkeresheted...

Sajnos én is szerelmes voltam/vagyok az egyik tanáromba viszont én érettségin láttam utoljára... és most egyetemen még mindig gondolok rá (9 hónap elteltével is)

2019. márc. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanárként írom, hogy semmi esélye komolyan ilyen dolognak. Mert ha családos, akkor ez egy nagyon necces történet, több szempontból is megütheted a bokádat. Most a morális tartalmát nem is említem az ügynek. Aki pedig egyedülálló, és tanítványával randizik titokban, az először is az állását kockáztatja, illetve most már a karrierjét, mert egyetlen diri sem fog alkalmazni olyat, aki házinyúlra vadászik, az internet korában pedig már nincsenek titkok. Negyvenes, családos ember vagyok, átlagos kinézettel, de ezt a kérdést egy életre lezártam magamban, bármilyen kedves, csinos egy 17-18 éves lány, számomra tabu. Naponta kb. 80-90 lányt lát-hall az ember az én helyzetemben, és erre bizony fel kell készülni egy tanárnak. Ezt viszont az egyetemen sajnos nem oktatják, pedig szükség lenne rá. Én is voltam kollégája pedofil tanárnak.
2019. márc. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Tudod mit csinálj? Legyél szorgalmas, csináld meg a házikat amiket felad, legyél folyton aktív az órákon és ne legyél rossz. A tanárok szeretik az ilyen tanulókat. Így lehet több esélyed lesz meghódítani a szívét majd ha leérettségiztél.
2019. márc. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!