Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mit érzek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit érzek iránta. Szerintetek ez már szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy iskolába járunk, napi szinten látjuk egymást. Kb 2 hónapja beszélgettünk egymással, hétköznapi dolgokról, amikor észrevettem, hogy egyre többet gondolok rá, és hiányzik, ha hosszabb ideig nem látom.

Na de nem tudom, hogy szerelmes vagyok e belé. Még soha nem voltam szerelmes senkibe, max vonzódtam hozzá, vagy nagyon meg kedveltem. Nagyon jól néz ki, jó a teste, és először leginkább ez volt, ami felkeltette a figyelmemet. A személységével sincs bajom, de az annyira nem fogott meg.

A tudtára adtam, hogy tetszik nekem, de először nem tudtam hogy mit érez irántam,de egyre inkább úgy éreztem, hogy semmilyen szinten nem viszonozza az érzéseimet. Ezért már lassan egy hónapja szinte nem is beszélek vele, és ő sem kereste a társaságomat, csak figyelni szokott, meg egyszer megkérdezte egy közös ismerősünket, hogy mondtam e valamit róla.

És még mindig gondolok rá, mostanában egyre többet, de nem tudom, hogy esetleg ez azért van e, mert nem "kaphattam" meg. Sok srác udvarol nekem, és most eléggé rosszul érintett, hogy aki iránt valamit érzek, ő ezt nem viszonozza.

Szerintetek ez már szerelem? Ha nem, miért nem tudok senkibe sem szerelmes lenni? Ő vajon mit érezhet irántam.

Tudom még, hogy fiatal vagyok, és majd jön minden magától, de ez most nem hagy nyugodni, főleg, hogy most már szinte csak rá gondolok. Köszönöm, hogy elolvastad, még így is , hogy eléggé hosszúra sikerült. Minden építő kritikát szívesen fogadok. 17/l



2019. márc. 2. 19:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradtadt, hogy biszexuális vagyokk(bar szerintem ehhez nincs sok köze, de ki tudja)még soha sem volt barátom, és nem is voltam szerelmes senkibe.
2019. márc. 2. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy valakibe akkor azt tudod. Szóval ameg nem VAGX biztos abban mit érzel addig az biztosan nem szerelem.
2019. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is kb.ugyanez van de tényleg, le akarom szarni, de nem megy...én úgy könyveltem el, hogy csak szimplán tetszik, bejön, meg ilyesmi, a szerelem tiszta más szerintem...kitartás!💙
2019. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tetszik neked, és bejön. Ebből meg barmi lehet, akar szerelem is.
2019. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!