Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit erezhet, mert en nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhet, mert en nem tudok rajta kiigazodni?

Figyelt kérdés

Szoval van egy fiu, reg ota ismerjuk egymast, de csak ugy, h o egy osztallyal felettem jar, semmi tobb. Csakhogy nekem mar evek ota bejon. Kb.1honapja valamiert egyik orankra beult, es akkor jottem ra, h nekem elegge tetszik...azota nem tudom kiverni a fejembol. De nekem van egy hibbant baratnom, aki azt mondta, nincs mit veszitenem, irjak ra ugy h "szia! Kerdezhetek valamit?(itt ugye valaszol h "igen, persze") tetszem neked?". Na en meg megcsinaltam. Azt irta, h nem tudja. Elkezdtubk beszelgetni (kb.1-2orat egyhuzamban) kozben megemlitette,hogy ha mar igy kerdeztem, akk az osztalyombol en vagyok a legszebb csaj. Eees mikozben irogattunk, latszott rajta, hogy kellemesen csalodott bennem, mert azt hutte, hogy felenk, visszahuzodo lany vagyok, pedig total ellentete! Es ez ugy tunt, lenyugozi.

Masnap suliban taliztunk, koszontunk egymasnak, aztan mar mentunk is, mert tarsasaggal volt mindkettonk. Aztan este ramit. Azt irta, h igazan koszonhettem volna. Pedig koszontem! Ezek szerint o nem hallotta...na hagyjuk, bocsanatot kertem, o meg elengedte. Utana irogattunk (ismet kb.2orat). Ezalatt eljutottunk addig, h pont olyan temanal jartunk, h megkerdezte, h kuldok-e kepet. En kuldtem 3 szelfit. Aztan megkerdezte, h masrol is kuldok-e esetleg kepet. En erre azt mondtam, h nem😂. Aztan mondta, h nem baj, majd ha jobban megismerkedtunk...(ezek szerint tovabb akarhat ismerkedni?)

Harmadik nap en irtam ra, nem volt nagyon tema, lerazott azzal, h faradt.

Jajj meg valami! Elso irogatasunk alkalmaval csak ugy rajerdezett, volt-e mar pasim, mondtam h nem aztan o meg h hat pedig konnyen tudnek szerezni. En is megkerdeztem, vokt-e mar csaja, neki volt 2, de allitasa szerint egyik sem az igazi, es szerinte raer meg ezzel...jajj meg azt is megkerdezte, fiatalabb fiuval osszejonnek-e, en meg mondom, h az attol fugg...aztan en is megkerdeztem, azt nondta h ja, o is siman osszejonne egy fiatalabb lannyal

Amugy azota nem irt, es en sem, mert nem akarok nyomulni, meg szerintem ez a fiu dolga...


Meg annyit kell tudni a sracrol, h irto helyes (es ezt tydja is), es egy kavarogep


Most fokent a sracokat kerdezem. Mert en azt hiszem, belebolondultam! Ertelmes valaszokat koszonom, es azt is, h vegigolvastad!:))



2019. márc. 3. 00:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia Csajszi. Hmmm érdekes sztori, nem éppen meglepő a mai világban ez. Fiú eléggé rosszul kezdte ezt a dolgot meg ahogy mesélsz róla a helyességével ellentétben nem lehet egy agyon művelt srác. Eléggé nem egy férfihoz méltó dolog lányról intimebb képet kérni. TAPLÓSÁG. Elhiszem hogy tetszik meg minden de nehogy végül csalódás érjen. Ha a fiú hajt érted, ajándékoz meg stb akkor talán komolyan gondol. Csak a lényeg rájöjj arra, hogy ne azt lássa benned akivel bármit meglehet csinálni... 16F
2019. márc. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én, sokkal-sokkal idősebb vagyok, mint az 1. válaszoló, de én sem tudok mást írni, mint ő. Minden szavát helyeslem.

F.

2019. márc. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos intim képet kért lehet csak egész alakosat. Ha initmet kért akkor meg hagyd, csak egy szűz kretén aki nőt nem látott még meztelenul azt veri képekre.
2019. márc. 3. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hehehe hát ha pár óra beszélgetés után, azt hiszi, képet kell kérni egy csaj intimebb testrèszeiről xd

Nemhiszem hogy időt kéne rá pazarolnod ...

Ne várd meg, míg ő küld f@s.zos képet 😂😂😂😂

Nem is értem, ilyenkor hogy nem konyveled el azt a gyereket egy balherènek, és ezt az " ismerkedést " egy csalódásnak 😂😂😂

Azt hiszem megfelelő példa vagy, a női naivitásra, és arra hogy erre van igénye a mai lányoknak....

GG WP világ 😂😂😂😂

2019. márc. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom tenyleg h mire gondolt, h mas kepet, mindgy is...ugy dontottem, leszarom.😂 egyebkent azt tudja, h nem vagyok olyan lany, aki akarmit megtesz, mert mondtam mar az elejen, amikor kerdezte, h volt-e mar fium, h hat sokan vallottak szerelmet, de egyik sem kellett, szoval vette az adast, mert mondta, h eleg kemeny csaj vagyok akkorxdd. Egyebkent tegnap ejszaka elerheto volt, rairtam, aztan reggel valaszolt, h "bocs pint akkor mentem aludni", szoval en azt vett3m le, h nem erdeklem...mindegy, lesz, ami lesz, köszönöm mindenki valaszat, egyet ertek veluk!❤
2019. márc. 3. 12:14
 6/6 anonim válasza:
Sztem hagyd ez csak egy gyoker aki juj de izgi kapok kepeket lehet egy fiatalabb lánytól...ez a fiú meg gyerek egy rendes férfi nem ir ilyet, nem latja h mennyire primitív amit mondott tehát meg csak nrm is okos vagy udvarias / erkölcsös. Szimplán be akar adni
2019. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!