Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem voltam elég bátor az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem voltam elég bátor az első randin, azért még lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt a neten. Több mint két hónapja írogatunk egymásnak minden nap sokszor. Kb 1 hónapja megbeszéltük, hogy találkozunk és most meg is történt. Mindenről beszélünk és mindent megbeszélünk egymással így képek alapján meg ami a neten történt, tudtuk hogy bejövünk egymásnak. A találkozáson ebédeltünk, moziba mentünk, kávéztunk szóval több olyan helyzet is volt aminél léphettem volna, megfoghattam volna a kezét és hasonlók. De mivel még életünkben nem láttuk egymást élőben ezért nem mertem lépni, utólag kiderült lehetett volna. Csak annyi történt, hogy amikor találkoztunk megöleltem kicsit meg amikor elbúcsúztunk akkor meg jó sokáig tartott. A neten hát "szerelmes dolgokról" is beszélgettünk meg hogy egyikőnk se csókolózott még. Meg bókoltam neki, viszont élőben olyan zavarban voltam és valószínűleg ő is hogy nem ment semmi se. Voltak apró jelek, szemezések, igazgatta a haját, nem pont véletlenül megérintettük egymást, de nem mertem nagyon mert nehogy tolakodásnak vegye. Már beszélgetünk következő találkozóról (egyébként messze lakik csak pont annyira hogy nem tudunk minden nap talizni :c ) szóval az lenne a kérdésem hogy lehet még belőle valami a következő találkozón próbáljak jobban lépni valamit esetleg megcsókolni ha olyan helyzetbe kerülünk?

2019. márc. 3. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért hiszitek, hogy az első randin már csókolozni, a másodikon meg már turkálni kell a bugyiban. Vagy én vagyok lemaradva? Azért a kölcsönös bizalom kiépítéséhez egy randi kevés. Nem???
2019. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a találkozóval semmi baj nem volt, és simán lehet még belőle valami. Jobb az, ha fokozatosan lépdeltek, és nem nyomultok egymásra már az első randin. Az első randi lényege általában az, hogy kicsit jobban megismerje a két fél egymást. Szóval nyugi, minden rendben, nem rontottál el semmit.
2019. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl szürkén látod a helyzetet, nincs veszve semmi. Ha beszélgettek a következő alkalomról és jelzi a lány, hogy léphetsz, akkor tedd meg.
2019. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazatok van, csak mindenhonnan ez jön hogy lépni kell meg legyél rámenős különben megunnak és ezek miatt úgy éreztem nem csinálok jól semmit meg ugye első alkalommal találkoztam lánnyal így randi szinten és nem akarom elveszíteni. Össze vagyok zavarodva ezért untatom itt a népet a problémáimmal 😅
2019. márc. 3. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. a 4. randin ertem eloszor hozza a lanyhoz.

Inkabb az lett volna a gaz ha elso talin mar kezenfogva setalgattok meg csokoloztok.

2019. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ribizli a lány, akkor gáz. Amúgy egy normálisnál ez a normális.
2019. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem beszélek az összes lány nevében, de engem például nagyon zavarna ha már első randin rám nyomulna egy srác, vagy akár még az előtt (mert nyilván ilyen is van). Szóval szerintem jól tetted hogy nem léptél, bár nem ismerem a lányt, de szerintem ezzel elég sokan vannak így.
2019. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!