Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy belém bolonduljon?

Figyelt kérdés

Egy sracnak ugy tunik nem kellek, de en meg akarom neki mutatni, hogy mirol maradt le😂

Srac: helyes, baratsagos, figyelmes, nocsabasz

En:sok fiu vallott mar szerelmet, szepnek mondanak(ez a fiu is), viszonylag okos is vagyok...

Arra gondoltam, h mas fiukkal (haverjaimmal) feltunoen jol erzem magam, termeszetesen probalok jol oltozkorni, es kicsit nem torodon ezzel a sraccal, mert ugy tudom, ezzel lehet a legjobban felhivni a figyelmet.😎😂


Tanacsokat, otleteket varok, esetleg sztorikat is, vagy h milyen szitut teremtsek meg, h "osszemelegedjunk":))


Tudom, kicsit ramenos vagyok, de ot nem fogom elengedni!😻


Elore is koszi a valaszt!:)❤



#kapcsolat #figyelemfelkeltes
2019. márc. 3. 14:58
 1/9 anonim válasza:
Tetszik vagy szerelmes vagy belé?
2019. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat az a gaz, hogy en sem tudom, ossze vagyok zavarodva. Az biztos, h fura dolgokat hoz ki belolem...es volt egyszer, h valamiert kicsit megbantottam, es sirni tudtam volna, olyan szarul esett, h most en tettem neki rosszat...de en meg csak tetszesnek konyvelem el...szoval nem vagyok bele szerelmes, csak tetszik:)
2019. márc. 3. 18:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tudtodra adta, hogy nem szeretne tőled semmit, akkor nem valószínű, hogy érdekelni fogja kivel mit csinálsz.
2019. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 DollarDog ***** válasza:

Azzal a kijelentéssel hogy "viszonylag okos" vagy, egy kicsit elbíztad magad.🙄 Mert ha így lenne akkor ilyen hülye ötlet meg se fordulna a fejedben.😅


A nem az nem, a véleményén nem tudsz változtatni, ha pedig szánalombol lenne veled az mennyire tetszene? Konkrétan szánalomból lenne veled. 🤷‍♂️


Ráadásul ezzel a tervvel a srác helyében r.b.ncnak néznélek, szóval az ellenkezőjét fogod elérni!


De azért hajrá, szorítok cicafül😂

2019. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A viszonylag okosat ugy ertettem, hogy jo jegyeim vannak, csak nem akartam azt mondani, hogy okos vagyok, mert azert az megiscsak...


Konkretan nem mondta ki, hogy nem kellek neki, hanem az elejen 2 napig orakat birtunk irogatni, jo volt. Aztan azota 2x rairtam (persze azert tobb ido eltelt a 2 alkalom kozott) vissza is irt, de olyan kedvetlennek tunk meg nem is volt nagyon temank, es nagyon hamar (kb.10 perc irogatas utan) elkoszont, h o most megy aludni, mert faradt. Es en ezert felteteleztem, hogy valoszinuleg nem igazan erdeklem...pedig az elejen meg tenyleg nagyon jo volt a hangulat, meg viccelodott, es en meg elegge elveztem...


Egyebkent tuti nem hiszi azt, h r****c vagyok, ezt nem fogom leirni ide, h miert, de mindenkit biztosithatok rola, h nem😂

2019. márc. 3. 22:26
 6/9 anonim válasza:
Használj ékezetek kezdésnek!
2019. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kerülsz, akkor aztfofja hinni, hogy nem jössz be neki, és keres mást...
2019. márc. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem lerí rólam, hogy oda vagyok érte...de azért megpróbálom akkor

Köszi szépen!😊

2019. márc. 4. 17:21
 9/9 LiaGyo válasza:
Nehezen!
2020. ápr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!