Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó ötlet egy párkapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mocis99 kérdése:

Jó ötlet egy párkapcsolatban szünetet tartani?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok barátnőmmel már több mint 2.5 éve együtt vagyunk. Az utóbbi 8 hónapban elég rossz passzban voltam egyetem miatt, szüleim, összes barátomat elvesztettem és szinte folyton haza futkoztam hozzá mert nem bírtam fennt maradni a fővárosban és az órákrol is lógtam. Egyfolytában vele voltam azelött szinte minden nap együtt aludtunk nagyon jól megvoltunk viszont sokat veszekedtünk és nagyon sokszor rosszul viselkedtem olyankor.



Most elkezdtem jobban érezni magam barátkozom, szüleimmel is jóban vagyok és az új környezetet is jobban birom.

Viszont barátnőm azt mondta most már nem érzi úgy hogy szeretne, csak hogy fontos vagyok neki.

Mivel ez már pár hónapja így lebegett elöttünk most azt mondtam hogy inkább tartsunk 3 hét szünetet legyen ideje átgondolni.

Amikor néha együtt voltunk mostanában jól elvoltunk viszont a régi sérelmek őt nagyon bántják és az egyik közeli családtagja is beteg.Mindig mindent magába folytott és el is mondta hogy rengeteg dolog még bántja.

Viszont néha kicsi apró dolgokból még észreveszem hogy szeret és azt ő is mondta hogy fontos vagyok neki még mindig de úgy már nem szeret.

Van értelme így a szünetnek?



2019. márc. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még ha nem is feltétlenül kell szünetet tartanotok, szerintem most jól jönne neki egy kis tér. Időnként lehet nehéz időszaka az embernek (ezt nyilván te is tudod), és olyankor egyedül kell hagyni, pontosan azért amit írtál, hogy legyen ideje átgondolni a dolgokat. Nem tudom, pontosan mit értenétek szünet alatt, de szerintem most egy kicsit ne nagyon találkozzatok, és kevesebbet beszéljetek. Nem kell teljesen hanyagolni egymást, fontos hogy érezze, hogy mellette vagy és támogatod (persze ha mellette akarsz lenni és támogatni akarod). Valamennyi külön töltött idő után viszont biztos hogy tudni fogja, mit is érez valójában.
2019. márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
A szünetnek sosincs értelme, nem old meg semmit. Vagy együtt vagy valakivel és mindent legyőztök, vagy nem vagytok együtt. 2,5 év után, ha márcsak fontos vagy neki, de nem szeret, semmi értelme a kapcsolatnak. A szünettel meg mégjobban rávilágítanál, hogy nélküled is jól megvan. Ez egyértelműen halott ügy, sajnálom.
2019. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

"A szünettel meg mégjobban rávilágítanál, hogy nélküled is jól megvan."

Ez az értelme a szünetnek: hogy kiderüljenek a valós érzelmek.

2019. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%
#3 Azok már kiderültek. Egy normális kapcsolatban nincs szünet! A kapcsolat lényege, hogy mindent megoldunk, nem engedjük el egymás kezét. Nem szüneteltetni kell, hanem kommunikálni. Ahol felmerül a szünet, az a kapcsolat végét jelenti, mert a szünet nem megoldás, csak kifogás, kibúvó a problémák megoldása helyett.
2019. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!