Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki a hibás? (Szerelmi háromszög)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki a hibás? (Szerelmi háromszög)

Figyelt kérdés
Na, az lenne a bajom hogy volt még tavaly egy fiú aki elhívott randizni, és minden jó ment. Utána nem irt napokig hetekig, majd már egy hónap elteltével sem. Idén talán most szilveszter után rám írt a fiú aki tetszik. ( Az előzőből kiszerettem,mivel úgy éreztem hogy már nem érdeklem) elbeszélgettünk meg minden, majd kb. egy hétig színét sem láttam. Már ez egy intő jel volt... De én tovább próbálkoztam. (nem én írogattam neki 0-24-be) Majd talán a második beszélgetésnél kifejtette hogy szerelmes belém, stb stb. Megint nem írt 1 hónapig. rengeteget sírtam érte... Most pedig pár napja berakott az egyik haverom egy csoportba ahol benne volt a fiú(Legyen a neve mondjuk Pisti)továbbá egy csaj aki kb 11 éves lehet?! Én pont nem láttam mikor beraktak. Ekkor másnap megláttam egy képet ahol a EX ,,fiúm" (Számomra világot jelentette)és az egyik LEGJOBB BARÁTNŐM van vele a képen... Előtte azt mondta a barim hogy fúj, neki nem tetszik... Na ja...Nagyon szíven ütött a dolog. De még erre rátett egy lapáttal az is hogy a mostani szerelmem egy másik csajjal kamerázott és írogatott.(Beküldte az egyik haverom) Ezután ,,Pisti" gyorsan kitett a csoportból, mivel azt hitte hogy majd nem veszem észre. Rosszul hitte... Folyamatosan csak erre tudok gondolni,és sírni rajta. Legjobban a barátnőmben csalódtam. ha elmondta volna hogy neki igen is tetszik, akkor nem bántott volna meg annyira a dolog... De szerencsére a fiú haverom felnyitotta a szememet. ( ő küldött minden képet be) Mit tudok tenni?? Rettentően össze vagyok törve. 16/L

#szerelem #tiniszerelem ##szerelmiháromszög ##arulás
2019. márc. 4. 16:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Fontos!! Légyszi adjatok tanácsokat!!
2019. márc. 4. 16:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit bonyolult a sztori, remélem jól raktam össze. Ami nekem ebből lejött:

- A barátnőd egyértelműen hazudott neked, nem barát. Soha nem is volt.

- Az exed egyszer már elhagyott. Lehet te szereted, de ő téged nem. Ő olyas valakivel boldog aki téged bántott. Lehet őt is fogja, de az már nem a te dolgod, az élet majd elrendezi.

- Pisti nem szeret téged, ha csak pár havonta ír.

- Az a fiú barátod viszont jót tett, mert ez mind kiderült. Köszönettel tartozol neki.

2019. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2! Tudom, de még a fiú(az ex) irt a minap (kb 1 hete)hogy szeret.Természetesen nem válaszolttam rá .Ilyenkor mivan? Gondoltam szólok a lánynak.(Bár ez rossz ötlet lenne:D)Ezt amugy elfelejtettem beleírni:D:D
2019. márc. 4. 16:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
(#2 vagyok) Ha egyszer elhagyott téged, legközelebb is el fog, ha szembe jön vele egy "jobb". Szerintem felejtsd el az exed, Pistit és a "barátnőd" is és indíts tiszta lappal. Neked egyértelműen jobb lesz. A barátnődnek biztos nem, mert azzal fog jönni, hogy csak nem akart bántani. De megtette és aki egyszer hazudik legközelebb is fog, nincs több kérdés. Az exed valószínűleg hamar túllép rajta, mert ahogy látom neki csak kell valaki, mindegy ki az.
2019. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia fiatal vagy még. Az ilyen tini szerelmek arra valóak ,hogy tapasztalatot szerezzünk. Kevés esetben maradnak együtt a párok sokig. Ne búslakodj. Mindig eggyel jobb jön é akkor majd megköszönöd magadnak ,hogy hanyagoltad ezeket a fiukat.Végül pár év múlva jön az igazi. De lehet ,hogy előbb ez m1 .Csak arra akarok kilyukadni ,hogy tényleg ne rágódj ezen lesz jobb is.Egy olyan fiú aki majd keresi a társaságod,udvarias, jól érzed vele magad és a barátnő se akadályoz benneteket.
2019. márc. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!