Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon nagyon bejön és neki is bejövök eléggé, de vagy egy kis probléma. Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval elég régóta (1 éve) ismerjük egymást a sráccal, ő 3 nappal idősebb nálam. Nagyon jól kijövünk, sokat hülyülünk (már amikor találkozunk, mert sajnos elég messze lakunk egymástól). Adja a jeleket h tetszek neki, multkor peldaul elkezdte random simogatni a nyakam, meg mondta is h rohadtul bejovok neki, csak 2 probléma van.

Az egyik a távolság, ami tudom, leküzdheto de hat na!

A masodik a lenyegesebb baj... nos en nagyon joban vagyok a szuleivel, nagyon szeretnek, es multkor raijesztett az apja, h ovatosan velem mert ha meg bant a srac es emiatt megromlik a kapcsolatom a szuleivel akkor kinyuvasztja...

Szoval most az a helyzet h nem akar velem oyszejonni mert fel h ha esetleg szakitanank akkor megutalnam a csaladjat.


Mit tegyek? Hogyan mutathatnam meg neki h mas lesz? Vagy h probaljuk meg?

Nagyon szeretem es nem akarom elvesziteni egy ilyen miatt...



2019. márc. 4. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azta ez fura, és sajnállak titeket. Szerintem mindenképpen próbáljátok meg viszont az én véleményem az hogy ne a fiúval hanem a szüleivel beszéld meg ezt az egészet. És hogy értsék meg a dolgokat meg a szokásos hogy úgyse fogok haragudni és stb. Én ezt tanácsolom mindenesetre sok sikert 😬
2019. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Most a srácot szereted, vagy a szüleit? Nehogymár miattuk ne jöjj össze vele.

2. Szerintem elég rossz hozzáállás, hogy eleve abból indulsz ki, mi lesz ha szakítotok. Ennyi erővel soha senki ne kezdjen bele semmilyen kapcsolatba.

2019. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mond el neki hogy attól még hogy ha szakítanátok még nem fog megromlani a kapcsolatotok sem vele sem a szüleivel.

És mond neki hogy szerinted csak viccelt az apukája és hogy nem kell aggódnia egy ilyen kis dolog miatt. Bíztasd őt hogy tényleg nem lesz semmi baj ebből mert a barátság megmarad. És a végén mond neki hogy gondolja át, aztán mosolyogj rá egyet, várj egy picit(kb.3mp-t) közben nézz kedvesen a szemébe és mond hogy majd hívjon fel, köszönj el és sétálj el.

2019. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!