Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Reagáljak az insta sztorijára?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reagáljak az insta sztorijára?

Figyelt kérdés
Van egy 9.es lány a suliba és én 11.es lány vagyok,nagyon tetszik már lassan 5 hónapja és egyszer instán rá írtam,hogy hol vette az egyik pólóját és utána elkezdtünk dumálni a suliról.És van 2 közös barátunk és 1 hónapja a közös barátunkkal együtt mentünk ki a busz megállóba de csak egy-két szót beszéltünk.Meg még 1x-2x a közelébe kerültem és suliba is sokat látjuk egymást.Szóval insta sztorijába kitette azt,hogy kérdezzetek és látom,hogy sokan véleményt kérnek és arra gondoltam,hogy én is kérek,nem lenne gáz úgy véleményt kérni,hogy köszönő viszonyba se vagyunk annyira?Azért kíváncsi vagyok,hogy mit írna rólam...

2019. márc. 6. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztesz vele semmit :) nyugodtan reagálj rá
2019. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos :) Szerintem is reagálj nyugodtan rá, és szerintem semmiképpen se siettesd a dolgot kettőtök között! Miután jobban megismertétek egymást, több időt töltötök egymással, kettesben, akár egymásnál vendégségben, utána lehet valami. :) A lányok úgyis csinálnak extra dolgokat kettesben, amiket fiúk nem szoktak... :D Persze ez csak természetes. És szerintem azért sem kéne akarnod, hogy megtudja így, mert akkor abból baj is lehet neked :( Lehet hogy aranyos lány, meg kedves, cuki, de attól vannak barátjai, barátnői, akikkel megosztja a dolgait! És valószínűleg téged is megemlítene, és 1 suliba is jártok... kérdésedre a válasz: reagálj rá nyugodtan :) Sok sikert kívánok hozzá :)
2019. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Na mi tortent? Meselj! 😊
2019. márc. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki mit érzek,kiderült ő is a lányokat szereti,tök jóba lettünk...Ja és azóta ő kér véleményt ha ilyet teszek ki😂😂
2019. máj. 12. 08:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá csajszi!!😉😏😏😊
2019. máj. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na várj, lássuk csak jól értem-e lány vagy és egy lány tetszik?
2019. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez még 2019-ben meglepő?:o
2019. máj. 22. 17:31
 8/16 A kérdező kommentje:
De igen
2019. máj. 22. 17:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Meglepőnek nem annyira, inkább szokatlan.
2019. máj. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És hogyan tovább? (Kíváncsi vagyok)
2019. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!