Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme a további erőlködé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a további erőlködésemnek vagy csak felejtsem el?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy megismertem egy lányt az évfolyamból, aki már régóta crush-om volt, viszonylag sokat is találkoztunk, de egyik napról a másikra mintha kicserélték volna. Furcsán viselkedett, nem volt annyira nyitott, nagyon egyoldalúnak éreztem a beszélgetést (facebookon amúgy nem is beszéltünk, mindig találkoztunk valahol vagy suliból hazakísértem) és közölte, hogy most legyünk inkább csak barátok.

Fogalmam sincs mi változtatta meg a véleményét rólam, nekem úgy jött le, hogy tök boldog volt és jól érezte magát, mondta is, hogy kicsit váratlan volt neki, hogy suli után odamentem hozzá, mert vele még nem történt ilyen. Szóval azt hittem viszonozza az érzelmeimet, de ezek szerint nem.

Most van 1 hónapja, hogy nem beszéltünk sehol, csak a suliban köszönünk egymásnak, ha összefutunk. Próbálom elfelejteni, de egyszerűen nem megy. Minden nap gondolok rá. Túl jó volt a vele eltöltött idő. Megéri beszélni vele? Újrakezdeni?



2019. márc. 7. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne is haragudj. De szerintem itt most nem te döntesz. Nem éri meg, valószínű, hogy az együtt töltött idő alatt rájött,hogy nem illesz hozzá,nem működik köztetek a kémia. Korrekt volt,szólt,hogy a barátod maradna inkább. Köszön,nem néz át rajtad. Szerintem normálisan viselkedik,miért nem tudod tiszteletben tartani a döntését?! 18/L
2019. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megértem a te nézeted is, de szar dolog más érzéseivel játszani. Abban is kételkedem, ha nem együtt megyünk haza akkor, akkor nem is mondta volna el.

Azt is értem, hogy valószínűleg szimpatikus voltam neki is, másképp minek szánt volna rám időt, ráadásul ő mondta az ismerkedés után, hogy találkozzunk másnap. Gondolom megérted azt is, hogy miért érzem magam szarul, nekem úgy jött le, hogy az elején viszonozza, aztán hirtelen meggondolta magát.

2019. márc. 7. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Ajajj tényleg szar dolog az érzésekkel játszani ?szerinted O miért mondta H legyünk csak barátok, vagy mert naon nem jössz be neki (külső belső tokm1)vagy így akart lekoptatni,. 18/f és az ilyen barmok ... Undorító fel van háborodva H a csaj visszautasította ...


Mindenkinek van joga eldönteni H mit akar lehet H a másnap talival másra gondolt és nem az volt szval nemet mondott ez van :P

2019. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18/f után enter kimaradt
2019. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A lány korrektül viselkedett (az 1. válaszoló is szépen megírta). Beleegyezett a találkozóba még a következőt is kezdeményezte. Valami miatt már nem jössz be neki. Barátnak tekint, fogadja a köszöntésed.

Úgy látom, azt várod tőlünk, hogy ítéljük el a lányt, mert elhagyott. Ehhez szuverén joga van!

Ez van - nézz más lány után, ne erőlködj vele szemben. Az élet ilyen (is).

F.

2019. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ertelme tovabb erőlködni.

A lany nem akar tobbet,csak hogy baratok legyetek

2019. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!