Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottunk de egyszerűen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabor2001MC kérdése:

Szakítottunk de egyszerűen nem bírom elviselni!? (Többi lent)

Figyelt kérdés

A lány itt hagyott több esélyt is kapott ugyanúgy egy másik fiú miatt

De nem tudom elfogadni hogy másoknak oda adja magát,másokkal fog lefeküdni

Én szeretem még mindig bár nem tudnék vele lenni mert mindig azon pörögne az agyam!

Nem volt annyira szép lány de számomra mégis a legszebb még a mai napig

Egyszerűen nem tudom mit csináljak

Hülye voltam hogy adtam neki egy második esélyt

De ez zavar talán a legjobban

Hogy nem akarom hogy mások kihasználják vagy valami

Mit tegyek :(



2019. márc. 8. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje. Ha meg ki használják, az az ő baja, majd okul belőle. De tudod van egy közmondás is, "aki másoknak keleti magát, ne sikítson ha meg rakják"
2019. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Idézlek: "Én szeretem még mindig, bár nem tudnék vele lenni.." Majd később: "Hülye voltam hogy adtam neki egy második esélyt."

Na, ezek után mit vársz tőlünk feleletként?

Ugye, nem ezt, pedig alighanem mindnyájan ezt írjuk: Felejtsd el! El is fogod felejteni, hisz semmi esélyed nála. Azzal meg ne törődj, hogy kivel, mit csinál! Keress más lányt!

F.

2019. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy innentől kezdve bármi is lesz vele, az már az ő baja. Megvédeni nem tudod és nem is kell! Vessen magára.

Én is voltam így nem is olyan rég, tavaly nyáron. A srác Messenger üzenetben szakított velem csak úgy egyik napról a másikra, tényleg semmi gond nem meglátszódott, mert előtte nap együtt voltunk. Vagy 2 hétig szószerint minden reggel hánytam az idegtől, alig ment le falat a torkomon. Nagyon megviselt a dolog. Emberek közé jártam, hogy elvonjam a gondolataim, meg plusz melót vállaltam inkább. Volt, hogy pár hónap múlva is eszembe jutott és a sírógörcs kerülgetett. Azon voltam, mit csinálhat most, meg érdekelt minden pillanat. Eközben pedig olyan mémeket pakolt ki FB-ra, hogy a lányok milyen szemetek és ő bennük nem lehet megbízni és hasonlókat....

Na mindegy. Nem is ez a lényeg, hanem ez az érzés szépen lassan elmúlt. Elfogadtam, hogy ha valami nem megy, nem kell erőltetni, mindenkinek jobb is úgy. Ha neki nem kellettem, nem érdemes sírni utána és inkább előbb szakítsunk, mint sokkal később, amikor még nagyobb lenne a kötődés köztünk. Pár hónap eltelt, mire ezt így elfogadtam és rájöttem, hogy akkor jobb is így. Sajnos ez nem megy egyik napról a másikra és nincs olyan szó, ami megvigasztalhat ilyenkor. Tényleg az idő oldja meg a problémát.

2019. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz más, aki nem fog ott hagyni.

Több nagy szerelme lehet az embernek, ne aggódj. Idővel jobb lesz.

Kezdj el ismerkedni, van élet rajta kívül is. Ne sírj olyan után, aki nem érdemli meg

2019. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!