Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esèlyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esèlyem?

Figyelt kérdés

Fèl ève tetszik kb a sràc. Èvfolyamtàrsam. Amikor eloszor talalkoztunk nyaron egy osszejovetelen nagyon csendes volt de akkor meg nem ismertuk egymast, o csak az egyik haverja miatt csapodott a mi osztalyunkhoz.

Amint vege lett ennek az esemenynek azonnal bejelolt facen, ami nem nagy dolog aztan belikeolta kb minden kepem facen. Lehet hiba volt, de megkerdeztem mire veljem , erre pedig adott egy nagyon aranyos valaszt , hogy nagyon szep es inteligens vagyok de meg mielott azt hinnem nem szerelmes belem. De en nem is mondtam hogy az lenne es rogton tagadta. Azota folyton megbamul a folyoson, es streakelunk snapen (napi 2 random kep kuldese egymasnak ) neha kinos ez a bamulas mert a baratnoim is mondtak mar pedig nem is tudnak rola. Nyaron egyutt fogunk menni egy taborba. Valami jo tanacs mert en nem nagyon tudom hova rakni. Nem szeretnek ranyomulni(nem is vagyok nyomulos) es pofara esni. Talan neki kene kezdemenyezni. Szerintem alapvetoen o nem egy felenk tipus. Inkabb kifele meno de belul jo ember.

Valami tanacs esetleg az ev hatra levo reszere vagy a nyari taborra?


Koszonom mindenkinek aki elolvasta!



2019. márc. 9. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő tetszik neked? Lenne esélye nálad?
2019. márc. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha még szerelmes vagy belé akkor mikor néz, nézz vissza szemkontaktus és határozott pici mosoly majd nézz el de a kacsintás is jó. Amúgy véletlenül nem Citera tábor?
2019. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen. Nagyon is lenne eselye nalam.

Nem tudom mi az a Citera tabor :(

2019. márc. 9. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!