Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy mi van? Ez az egész abszolút nem egyértelmű nekem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsánat,ha össze-vissza lesz,magamban sem nagyon rendeztem le ezt a dolgot. Szóval van egy srác,akivel kb.2 hónapja rendszeresen talizunk,chatelünk.Nagyon jó fej,szimpatikus. Írja,hogy szeret,szíveket küldözget,úgy tekint rám,mint a barátnőjére.Viszont eddig annyi volt,hogy csak sétáltunk,meg megölelt. Még kézfogás sem volt.Valentin-napon megpuszilt,és ennyi.

Aztán vagyon én.Nem tudom mit érzek iránta. Az a gyanúm,hogy nem vagyok belé szerelmes,úgy tekintek rá mint egy nagyon jó barátra.

Nyehhh

Nem tudom mit tegyek....

16/L

17/f



2019. márc. 9. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg együtt randevúzgattok, addig van ilyen-olyan vonzalom is.

Inkább személyesen találkozzatok és beszélgessetek bármiről. A fiú jól teszi, hogy nem rohan le az első randevúkon. Ismerkedik veled (te meg vele). Idővel majd alakul pro, vagy kontra.

F.

2019. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mi van? A srác aligha a pireneusi kőszáli kecskék krónikus vastagbélgyulladásáról akar tőled többet megtudni. Elvégre pasi, te meg csaj vagy. Mit gondolsz, Evolúció bácsi miért választotta szét a nemeket? Csak barátkozzatok, aztán majd kialakul.
2019. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem nyomul annyira, akkor nem értem mi a probléma. Egyre közelebb kerültök egymáshoz és ha majd kölcsönösen szerelmesek lesztek, ráértek továbblépni. Ha fogdos, meg ilyenek, akkor dumáljátok meg, hogy mi van köztetek, Ő mit érez, te mit érzel és úgy haladjatok tovább.

18/F

2019. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!