Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, egy ilyen lány unalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy ilyen lány unalmas vagy szinpi nektek?

Figyelt kérdés

Viszonylag félénk lány vagyok, csendes, de ha kevés ember között vagyok akkor már nem, szval 2-4 fős társaságabn. Jól tanulok 4/5 ös tanuló vagyok. Játszom hangszeren, szeretek olvasni. Nem szoktam hangosan, figyelemfelkeltően vihorászni. Szoktam őrültségeket csinálni, de nem teljesen ész nélkül, nem bunkó módon, hanem hogy ha vkit megviccelek akkor az is nevessen. Hisztizni, megsértődni nem szoktam. Komolynak szoktak tartani, mert nem tudok nevetni azon hogy ha másnak rossz, vagy fáj valami (pl elesik) de ha velem történik akkor azon szoktam nevetni.

Van egy srác akit már 2,5 éve szeretek, eddig látszólag viszonzatlanul, és félek hogy túl uncsi vagyok

A barátnőm pont az ellentétem: hangosan vihorászik, néha kissé bunkó (velem is) és gyakran megsértődik ha valamit nem úgy csinálok ahogy ő akarja. Ezeket a tulajdonságokat sokan nem szeretik mégis mindig rá figyelnek, engem észre se vesznek. Szerintetek min változtassak hogy észrevegyenek, de nem akarok vihogós-hisztis csaj lenni?



2019. márc. 11. 16:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam a kérdést..* szimpi
2019. márc. 11. 16:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

El kéne kicsit engedni magad! Ha oten vagytok mar nem kell azonnal összehúzni magad. Az meg hogy a vihogós pcsák érdekesebbek a fiúknak mint a normálisabb réteg... Hát Istenem... A fiúknak mindig olyan játék kell ami olcsó, egyszerű, és eldobható. Tudom, ez általánosítás és kövezzetek meg érte, de ez a véleményem.

Persze ettől még lehetsz kicsit nyitotabb és aktívabb társaságokban. Senki sem harap, és hidd el, a fiúcska sem fog. Csak ne feszulj rá! Hidd el, elég jó vagy hozzá! ;)

2019. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne változz! Bárcsak több ilyen lány lenne... Nekem ez nagyon szimpatikus. Csak nemigen találni ilyen lányokat, pedig örülnék neki.

Azért figyelnek a hangos lányra, mert ő feltűnő, te meg visszahúzódsz. Menj oda és beszélgess vele. Akkor rád is figyelni fog és hátha megkedvel.

2019. márc. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod ha az ismerősöm lennél, akkor te lennél az eggyetlen lány, aki hasonló lenne hozzám. Kb. ilyen lányokból kéne több :) szóval maradj ilyen, mert megharakszok >:(

18/f

2019. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj megváltozni. Aki szeret, az önmagadért fog szeretni. Ha olyanért szeretnének, ami valójában nem te vagy, csak eljátszod a kedvükért, akkor valójában nem téged szeretnek. Ennyi a lényeg.
2019. márc. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SIDLER22 ***** válasza:

Introvertált típus vagy. Ez persze nem baj csak a társadalomnak nem tetszik (sokszor). Hozzád hasonló embert kell találnod aki ugyanúgy csendes. Feltételezem a felszínes beszélgetést sem szereted. Ezt egy extrovertált srácnál nem fogod megkapni. Jómagam is eléggé introvertált típus vagyok. Talán még sose beszéltem ilyen nagyon felszínes témákról. Nem is tudom, hogyan kéne és minek. Konkrét dolgokról persze szeretek beszélni de arról nagyon részletesen. És mindig max 2-3 embert viselek el magam mellett. Ha több van akkor úgysem rám figyelnek és csak sétálok mögöttük. Olyankor elgondolkodom rajta, hogy inkább hazajövök a francba mert amúgy is hideg van :D


Változtatni szerintem nem nagyon tudsz. Keresd te is azt aki csendes és kirekedt a társaságból mert akkor az merőben hasonlít rád. Max ennyit tudok mondani. Saját tapasztalatom nincs ebben mert én nem is próbálkozok a csajoknál. A reményem már elveszett ilyen téren.


19/F

2019. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már miért kéne megváltoznod? Úgy sem menne... maradj mindenképpen ilyen, mivel nekem is szimpatikus vagy például. Én feltűnő, jóképű srác vagyok és mindig csinálok valami nagy hülyeséget, de nekem tetszenek a szép, félénk lányok. Az a legjobb, hogyha nem tudják, hogy mennyire gyönyörűek, eszméletlenül vonzó ez a tulajdonság, hogyha nincsenek tisztában az adottságaikkal... legalább is nekem. Mondják is haverjaim, hogy hülye vagyok vagy micsoda.

Szóval hogyha jól nézel ki, akkor én nagyon örülnék egy ilyen lánynak személy szerint.

Ha nem nézel ki jól, akkor viszont lehetséges, hogy egy kicsit magabiztosabbnak kellene lenned így belegondolva. De ne vihorássz meg ilyenek, hanem maradj komoly és távolságtartó. Az olyan lányokból is kevés van és nagyon vonzó tulajdonság, hogyha elérhetetlennek tűnnek.

18/F

2019. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon jól esett ezeket olvasni😊 feldobtátok a napom☺☺
2019. márc. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!