Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerlemes vagyok az osztálytár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerlemes vagyok az osztálytársamba, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Év közben kezdtem el többet érezni iránta mint barátság. Néha úgy érzem, hogy akár még lehetne is köztünk valami, de rajta annyira nem látom, hogy nagyon szüksége lenne egy kapcsolatra. Gondoltam már sokszor azt, hogy szerelmes vagyok de aztán sokszor rájöttem, hogy lehet csak vágyok a szerelemre. Nem tudom mit tegyek...Nem nagyon okoz gondot ha el kell mondanom valakinek az érzéseimet de nem tudom jó ötlet-e. Mit tegyek,mondjam el neki vagy ne?

Attól tartok, hogy ha elmondom akkor minden kínos lesz köztünk, de ha nem mondom el akkor pedig sosem tudom meg, hogy ő szeret-e vagy nem. Nem tudom mi lenne a megfelelő megoldás.

17/L



2019. márc. 12. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolnám, hogy:


Beszélgess vele többet, keresd a társaságát, had érezze hogy "Ez a lány szereti", azután majd lehetőleg lép valamit. Egyenlőre én ennyit tudnék mondani. (De ha bővebben szeretnél beszélgetni, írj privátot ^^ )

2019. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha esetleg nem akarod furán érezni magad várd meg amig végzős leszel, es az utolsó hónapban kérdezd meg. Így megkerülheted, hogy sokáig furcsán nezzen rád.

Ha viszont nem varnál, ami érthető, kezdj el vele barátkozni, én is igy tettem, aztán kiderült hogy van csaja szerencsére csak évfolyamtársak vagyunk, de már nem bánom hogy nem lett köztünk semmi.

2019. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!