Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aki hosszabb kapcsolatban van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hosszabb kapcsolatban van annak is ilyen?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel másfél éve vagyunk együtt szeretem nagyon ő is szeret, a kapcsolat elejen olyan kapcsolatunk volt ahol ő is törődött velem és érdeklődött utánam stb. Most ott vagyunk hogy elobe minden jó de ha távol vagyunk egyszerűen kevésbé törődik velem és nem érdeklődik annyit irántam mint régen ez nem lenne gond de én az a fiú vagyok aki pont kinyalja a seggét és megyek kérdezem minden rendben stb mesélek neki de nem kapom vissza ezt ez zavar kapcsolatunkat egy 50eves hazasparehoz tudnám hasonlítani akik tudják hogy együtt vannak és kész már kihult a romantika belőlük de még is szeretik egymast ez oké előfordul több tíz év házasság után de egy év után úgy h szeretjük egymást ez nem gyakori mit tudnék ellene tenni? A kommunikációt offolom egyszer se sikerült..egyszerűen én nem tudom leszarni mint a többi fiú és élni a saját életem mindig a fejemben van vmiert és ha épp törődik stb akkor minden happy de ha nem akkor nem tudok másra gondolni csak hogy mit hibazhatam stb
2019. márc. 12. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet, hogy azért, mert a szemêlyes találkozás többet ér neki?
2019. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ott se olyan mindig én vagyok az aki ölel puszil stb mint egy lany kajak..
2019. márc. 12. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Akkor szimplán csak ilyen. Ne erőltesd ha nem akarja. Ha pedig szeretné szól.
2019. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!