Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem sok egy kicsit ez a 3 év...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sok egy kicsit ez a 3 év egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélgetek, ismerkedek, be is jövünk egymásnak csak az a probléma vagy nem probléma, hogy ő 14 éves én meg 17 éves. Én úgy vagyok vele, hogy nem skorban mérem az agyi érettséget, értelmet, de egy kicsit fura...
2019. márc. 13. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Köztünk a párommal 4 év van. 5 éve vagyunk együtt. Ha van azon a szinten a lány mint te, akkor működni fog.
2019. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi. Sőt ilyen idős korba inkább fiatalabbakkal probálkozz! Ha 12 éves a lány akkor már esetleg gond lenbe!
2019. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi fura, inkább az alapján dönts milyennek ismerted meg, ne pedig pusztán életkor alapján.
2019. márc. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, 3 év, és mindketten ugyanaz a korosztály vagytok. Mindketten iskolás tinik vagytok. De nyilván az adott lánytól is függ.
2019. márc. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én akkor aggódnék, ha már 18 lennél... :D
2019. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmék 13-16 éves verzióban voltak. 2 év 7 (vagy lehet már 8) hónapja vannak együtt. Teljesen oké szerintem.
2019. márc. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti ezért szar , hogy itt 18 az már nagykorú! Engem nem érdekelnr, csak felbőszítene!
2019. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!