Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elerni hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudniakarom0812 kérdése:

Hogyan tudnám elerni hogy a pasim újra szeressen engem?

Figyelt kérdés
Nem akar már velem lenni,pedig azt mondta szeret engem csak már nem úgy és jobb lenne ha véglegesen abbahagynánk,csak hogy én ebbe nem akarok beletörődni (1 és 8 honapja együtt vagyunk) Van ötletetek arra hogy terjen vissza a láng kettőnk közé?

2019. márc. 13. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából sehogy.

Ha elmondta, hogy már nem szeret és nem akar veled lenni, akkor tartsd tiszteletben a döntését.

Ha a saját fejed után járkálsz megfog utálni...

Idővel ki fogsz belőle szeretni.

2019. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az #1-nek igaza van.


Ha már nem érez irántad semmit (max talán barátság), akkor ez van, ha pedig esetleg direkt újra akarnád a kapcsolatot teremteni, nos.. inkább nem kéne.

2019. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi idő bőségesen elég, hogy a szerelemért felelős hormonok lebomoljanak. Itt is ez történt. Ha pedig megtörtént, nincs visszaút.

A szerelmet ápolni kell, amíg él, különben elhervad. Amíg ezt nem tanulja meg az ember, addig minden szerelmi kapcsolata veszendőbe megy.

2019. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!