Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Felejtsem el a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem csak a bökkenő ott van hogy a barátnőmnek is és nem is tud róla hogy tetszik nekem. Most először "szerelmes" és úgy vagyok vele hogy akkor hagyom a dolgot a magam részéről. Viszont tudom hogy nem hiszem hogy összejönni vele mivel 19 éves és ő 15 én 16. Mi tévő legyek? A srác mosolyog rám meg látom hogy néz.
2019. márc. 13. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Figyelj, a sráctól függ, hogy kibe szerelmes. Ha beléd lesz az, akkor veled akar összejönni, ha pedig a barátnődbe, akkor vele.


Ezt csak ő tudja. Majd eldől minden, de ne aggódj, megértem hogy nem akarod, hogy a barátnőd rosszul érezze magát.

2019. márc. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és remélem így lesz 🙂
2019. márc. 13. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy mind2 le fexik veled is vele is
2019. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a baránőddel beszéld meg. Nem ér annyit a pasi, hogy a barátság rámenjen. Viszont ha szabad utat kapsz tőle, akkor nem kell hogy rossz érzésed legyen.
2019. márc. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2 válaszoló nem egy paraszt srácról van szó és az előző kapcsolata is 2 éves volt

3.válaszoló annyira félek ezt megbeszélnünk vele hogy az hihetetlen pedig nagyon megkéne

2019. márc. 14. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mert most akarja kiélni magát
2019. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem
2019. márc. 14. 17:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem fogok lefeküdni vele mert tudnom hogy arra még egyáltalán nem vagyok érett, nem érzem hogy mostanában kéne megtörténnie
2019. márc. 14. 17:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az elképzelhető hogy jobban elkezdek sportolni akár fogyni egy srác miatt? (persze tudat alatt, meg jobban rátudom venni magam)
2019. márc. 14. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!