Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elbúcsúzásunkat megérjük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbúcsúzásunkat megérjük nemsokára, egy ajándék melytōl élete végéig emlékezhet rám?!

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem ôt, tiszta szívembôl.

Mindent megadnék neki, házat, családot, szeretetet. De sajnos a jövô elsodor minket. Nagyon nagy eséllyel a szerelmem elköltözik 300 kilóméterre szülôfalujába, melyben gyermekkori éveit töltötte. Nincs bennünk sok közös, én a hazáért és honvédelmet tartom közel a szívemhez, ô pedig engemet. Milyen ajándékot adhatnék neki amitôl élete végéig emlékezhetne rám?

Ötletes, és korrekt válaszokat szeretnék kérni.


Iszonyúan tud fájni a szerelem, de hogy ennyire... Elképzelhetetlenül dühös és csalódott vagyok.



2019. márc. 13. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Gyereket.
2019. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én a hazát és honvédelmet* 300 kilóméterre tôlünk a szülôfalujába*
2019. márc. 13. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

*kilomèterre

Szép és jó, a haza is és a honvédség is.

De ne gyerekkènt akarj kiskatonát játszani :D

2019. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 14. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Ha neked fontosabb a hadsereg, mint a párkapcsolat, neki meg a szülőföldje, akkor nem tudom miért kell sopánkodni.


Amúgy 300 km nem egy nagy táv. Ha valódi szerelem, a hétvégéket simán együtt tölthetitek.

2019. márc. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
300 kilometer semmi, baratommal minden hetvegen felvaltva utazunk ennyit a másikhoz
2019. márc. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!