Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy megtörténhet ez velem, de úgy érzem 4 év után elkezdtem iránta valamit érezni..

A barátságunk az utóbbi időben egy kicsit több lett mint barátság.

Régebben is beszélték nekem, hogy úgy látják érez valamit irántam, de én nem akartam ezt elhinni mert úgy voltam vele, hogy lehetetlen. Azt hittem ő csak ilyen, de egyre jobban kezdem azt érezni, hogy másoknak van igaza.

Mostanában állandóan olyanokat mond nekem, féltékeny a fiúkra a közelemben, ő is folyton féltékennyé próbál engem tenni (mondjuk sikerült is neki, kb még a levegőre is féltékeny vagyok), állandóan puszilgat, ölelget, máshogy néz rám, többször is kijelentette, hogy ő majd velem szeretne később lakni..Stb..

+ Többször is megcsókolt mostanában!

És hát megtörtént a lehetetlen!

Érzek valamit iránta ami egyre erősebb bennem. Hiába telik az idő és remélem, hogy majd elmúlik és képzelődök, de nem!

Nem akar ez bennem elmúlni!

Nagyon félek ettől az egésztől!

Szerintetek mi ez? Mit tegyek? Hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet?


19/L



2019. márc. 15. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Férfi - nő között nincs igazi barátság. Amit annak gondolsz az ismerkedés és barátkozás ami majd valahova vezetni fog.
2019. márc. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

4 év, éppen ideje volt. :D

Egyébként nem értem, hogy miért zárkózol el ettől. Kétféleképpen folytatódhat a dolog: Vagy hamar belátod, hogy nektek egymás mellett van a helyetek, vagy elküldöd a srácot, majd ismét találkoztok és akkor látod be, hogy egymás mellett van helyetek. A harmadik verzió az az, hogy soha nem lesz köztetek semmi és örökké bánni fogod(legalább is egy jó ideig biztos). Az utóbbi kettőt nem javaslom, az első pedig biztosan nehéz lehet neked, de miért ne adnál neki egy esélyt? Hiszen a barátságból(főleg ha ilyen hosszú) szinte mindig nagyon tartós kapcsolatok lesznek. Ha nem megy, akkor szakítottok, és megbeszélitek, hogy ne legyen semmi több köztetek, bár szerintem egyikőtök úgy is érezni fog valamit a másik iránt.

Tehát ezt a dolgot már nem lehet úgy kezelni, hogy barátság, mivel ha megpróbálod akkor összeveszés lesz. Főleg azok után amit leírtál, hogy ennyire féltékenyek vagytok egymásra.

Adj egy próbát a kapcsolatnak, ha nem megy, akkor nem megy, de nem nagyon van más választás, ha jobban átgondolod.

18/F

2019. márc. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyre jobban megszeretem, de mindenki csak elbizonytalanít..Félek, hogy nem lenne ebből semmi..

Csak akkor miért szórakozik velem??

Én nem ilyen fiúnak ismerem őt..

Nem tudom mit tehetnék..

Jobb lenne ha csak szépen elnyomnám ezt magamban és elfogadnám, hogy ez csak egy; (fogalmam sincs mi volt?) és barátok maradunk..!

2019. ápr. 7. 17:11
 4/7 anonim válasza:
Szerintem adj neki egy esélyt. Lehet hogy lesz belőle valami.
2019. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek..

Inkább csak sodródom az árral!

2019. ápr. 11. 09:07
 6/7 anonim válasza:
Én is pont ugyan így voltam. Volt egy srác akivel 1 suliba jártunk és nagyon jó barátok lettünk. Volt neki még egy haverja és így hármasban jártunk ki minden nap bármilyen idő volt kint. Sokan mondták, hogy valami más is van köztünk. Évekig volt ez így köztünk, aztán ő egy nap szerelmet vallot. Teljesen bepánikoltam. Pedig igazán szerelmes voltam belé. Nagyon csúnyán kihátráltam a dologból - egy másik pasi is belecsöppent a dologba. Teljesen összetörtem a szívét és persze a sajátomat is. Aztán még volt pát próbálkozásunk néhány hónap mulva. Belebonyolódtunk elég heves csókcsatákba és én már teljesen készen voltam rá, hogy mellette legyek életem végég, de akkor már csak ő játszadozott velem és vissza akarta adni amit tőlem kapott. Na bumm. Így omlott össze egy tökéletes barátság és egy lehetséges szerelem. Ez már vagy 10 éve történt. Azóta sikerült lábraálnom és összeszednem magam. Ma már egy másik srác felesége vagyok, és boldogabb nem is lehetnék. Szóval én megkaptam a happy endemet, és most már tudom hogy ennek így kellett lennie. De csak egy tanácsot tudok neked adni- csak akkor vágj bele az egészbe ha teljesen biztos vagy a dologban, és tudod, hogy nem fogsz ilyen hülyeséget csinálni mint én. Mert a barátságotok a tét. Nagyon szürkolok, hogy neked ő legyen a happy ended :)
2019. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Történt valami azóta?

2019. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!