Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bennetek hagyott "mély nyomot"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennetek hagyott "mély nyomot" egy olyan lány akiröl azt hittétek hogy lehet valami köztetek és még sem lett semmi? Mit tegyek hogy még jobban enyhüljön ez a rossz érzés? Vagy hogy elfelejtsem? 23/F

Figyelt kérdés
Én egy honapja jártam igy amikor is egy lány ismerösőmmel csókólóztunk hosszú ideig. Kicsit be is piáltunk.. jól éreztük magunkat.. egyszer mondta halkan hogy SZERETLEK! Anyira nem voltam berugva és ő sem hogy férre hallottam volna vagy hogy ö nem tudta volna hogy mit beszél.. rá két napra rá írtam hogy mi lehet e ezek után köztünk valami és ö erre azt felelte hogy csak barátok lehetünk... nem értem az egészet !! Ha csak barátok lehetünk akkor miért történt ez meg ?? Nagy fájdalmat okozott akkor pont még a mai napig is de bennem van ez a rossz érzés de már nem olyan erőteljes.. annyira jó volt..:((
2019. márc. 17. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Viszketett neki. Ennyi. Lépj tovább
2019. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsit válogasd meg a szavaidat barátom !! Lehet hogy megbántott de akkor se írj ilyeneket.. de abban igazad van hogy lépjek tovább... jelenleg is folyamatban van csak még bennem van ez a dolog... de remélem idövel jobb lesz....
2019. márc. 19. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy egy b@$zat|@n ¶*n@t fogtál ki, hanem hogy viszketett neki. Kifejezetten kultúrált voltam, barátom!
2019. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!