Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel nagyon sokat chatelek és élőben csak látásból találkoztunk?

Figyelt kérdés
És majd szeretnék vele találkozni mert nagyon bejön, nem lesz nehéz összehozni mert tőlünk kb 5 utcára lakik, de attól félek nem jönnék be neki mivel 10 cm-el alacsonyabb vagyok nála (ezt onnan tudom hogy mondta hogy milyen magas) szóval lenne nála esélyem ?

2019. márc. 18. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor derül ki ha találkoztok.
2019. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkedvteleníteni, de tegyük fel összejön... rövid időn belül te fogsz szakítani vele, mert mindenki meg fog bámulni haverjaid barátnői piszkálni fognak sok az a 10 cm szerintem, de te tudod
2019. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon örülnék ha összejönne, lehet túloztam picit, annyira talán nem a különbség. Nyárra szerintetek tudnék nőni 10 centit ?
2019. márc. 18. 19:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan sajnos, mint a fogyás, hogy tudsz dolgozni rajta:(

Hány éves vagy és a szüleid mekkorák? A fiúk akár 20 éves korukig is nőhetnek (olyan 17-18-ig szinte biztosan) és ha a szülők magasabbak, akkor simán van még esély.

2019. márc. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Apukám 184 anyukám 153, amugy taliztam vele és nem akkora a különbség. És nem is zavarta :)
2019. márc. 22. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, csak már barátzónába tett :DD
2019. márc. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miből gondolod ?
2019. márc. 25. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:

"10 cm-el alacsonyabb vagyok nála"

van kivétel, de ritka az olyan csaj aki ezt így elfogadja

mondjuk 1 az 500-ból

2019. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!