Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok megelégedve magammal, kövérnek és csúnyának tartom magam. Szinte minden este sírok emiatt magamban, mert senkinek nem mondhatom el. Sokan mondják hogy szép vagyok, de tudom, hogy csak azért mert azt akarják hogy jobban érezzem magam. Mindent túlgondolok. A barátnőim mindig "sírnak" a vicceimen, tehát (ha lehet ilyet mondani) van humorérzékem de nekem a külső a legfontosabb magamban, azt pedig mint mondtam, utálom. 170 cm. és 40 kg vagyok. Hosszú, szőkésbarna a hajam és kicsit hullámos. Nem festem magam, csak egy kis szempillaspirált viszek fel esetenként. A stílusomra az ujjnál hosszított pulcsi és szakadtas farmer a jellemző fekete övvel és tornacipővel.

Hogy lehetne több önbizalmam? Előre is köszi!



2019. márc. 18. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Keress fel egy orvost, vagy beszélj a szüleiddel. Nemhogy kövér, hanem túl vékony.

2019. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

170cm 40kg=kövér

Na ez igenxddd

2019. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha itt van probléma drágám te beteg vagy szóval gyorsan keress egy orvost mert ha így folytatod az első emberi fogpiszkalo válik belőled ami 2M XD De amúgy komolyan gyorsan fordulj segítséghez ez egy betegség hogy kövérnem érzed magad ... Orvos Orvos orvos

De előbb mindenképpen a szüleiddél beszélj. .....

2019. márc. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennél jobban már nem tudom növelni sajnos #kappa
2019. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"nekem a külső a legfontosabb magamban"

Nálam már itt felejtős lennél. Akárhogy is nézel ki.

Amúgy meg nem bukok a csontvázakra...

Tényleg nem nézel ki jól, szóval az önbizalmad növeléséhez előbb szedj magadra pár kilót, és nézz ki nőnek!

2019. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!